Privalai paleisti, jei trokšti kažko naujo!

Apsuk Save Pozityvumo Skraistėmis

Ar žinai, kad pozityvumo skraistė yra įspūdingo dydžio? Ji ne tik apgobia tave, bet ir skleidžia šilumą aplinkiniams. Tačiau net ir ji gali sulyti per lietų ar išsitepti įmetus ją į purvą. Norint plėtoti ir gyventi pozityvų gyvenimą, siekiant geriausių rezultatų, privalai vengti purvo ir lietaus, kitaip tariant, turi apsupti save žmonėmis, kurie taipogi yra apsigobę pozityvumo skraistėmis.

Siekiant pradėti ar pradėjus naujus įpročius ar pomėgius aplinka supanti žmogų savotiškai pasikeičia. Pradedame domėtis dalykais, kurių mes siekiame, stengiamės įgyti kuo daugiau žinių, kaip tai įgyvendinti. Posakis, kad žinios yra galia, nėra visiškai teisingas. Žinios tampa galia tik tuomet, kai jos yra panaudojamos. Norint panaudoti savo žinias, visų pirma, turi dirbti su savimi, savo mintimis ir pradėti keisti savo pasaulėžiūrą. Jei nesi tam pasiruošusi-rezultatai bus itin maži arba jų išvis nebus. Juk kitaip jau būtum pasiekusis ko trokšti.

Visiškai normalu, kad  mes, žmonės, siekiame pripažinimo. Pasikeitimų metu mums reikia paramos bei įkvėpimo, kad galėtume toliau siekti savo tikslų. Būtent todėl privalai save apsupti žmonėmis, kurie tave palaiko ir tiki tavo sėkme, siekia arba jau pasiekė, ko trokšti tu. Ar jau esi apsuptas tokių žmonių? Turi nustoti būti šalia tų, kurie dejuoja ir tavęs negerbia. Kiekvienas žmogus turi skirtingus pomėgius, siekius ir gyvenimo ritmą, tačiau svarbiausia gerbti kito žmogaus sprendimus. Vien dėlto, kad kažko nesuprantame, dar nereiškia, jog tai yra blogis. Būtent dėlto tu esi žmogus, vertas pagarbos, tavo sprendimai turi būti gerbiami, ne išjuokiami. Nebijok drąsiai pareikšti, kad tau to reikia. Tai nereiškia, kad privalai visiškai pabėgti nuo savo šeimos narių ar draugų, tačiau privalai atsirinkti su kokiais žmonėmis dažniausiai nori praleisti laiką. Nebijok išreikšti savo pozityvių jausmų. Kas žino, galbūt užkrėsi ir kitus. Pozityvumas turi didelę galią. O jei ne, ar tikrai nori, kad tokie žmonės suptų tave tavo didžiąją gyvenimo dalį? 

Žmonės dažnai bijo pasikeitimų. Nenuostabu, kad tau siekiant tavo troškimų ir keičiant pomėgius gali atsirasti nepatenkintų veidų. Jiems bus sunku suprasti, kas įtakoja tavo elgesį. Bus tokių, kurie matys, kad jūsų pomėgiai jau nebus tokie patys. Juk dabar nebegalėsite kiekvieną savaitgalį kartu vartoti alkoholį, nes tu nori maitintis sveikai; nebegalėsite susitikus vien dejuoti, kaip yra blogai, nes tu stengiesi atsisakyti šios negatyvos savo gyvenime. Bet tai yra tavo sprendimas, o jų sprendimas yra jų. Kiekvienas sprendimas atneša kažkokių praradimų, bet, taipogi, duoda nuostabių rezultatų. Juk netgi klaidos ir nuosmukiai gali būti vadinami patirtimi ir žiniomis, tad žmogus niekad nepralaimi, bet tik laimi. Privalai paleisti, jei trokšti kažko naujo. Laikydamasis įsikibęs į tai, kas iš tiesų tavęs netenkina, užblokuoji troškimų kelią. Kartais tas paleidimas gali būti jausmai, kartais tai gali būti daiktai, kartais tai gali būti žmonės. Nebijok apsupti savęs pozityvumo skraistėmis ir  garantuoju, tu tikrai pajusi jų šilumą.

Skaityk ir gauk dar daugiau motyvacijos: Citatos, keičiančios gyvenimo kryptį

Straipsnio autorė Slaptomanė Diana Baltrušaitytė @serpensss

Modesta Zukauskaite, Violeta baubliene, stilius,  alma littera, Darius Venckus, Oksana pikul, lieknejimo knygos, COSMOPOLITAN,  sulieknek
Priimk iššūkį!

Write a comment

Comments: 0