Įkvepianti Julia Roberts žinutė apie grožį

Būtina perskaityti kiekvienai

Aktorės žodžiai, kuriais ji „Instagram” socialiniame tinkle pasidalino 2016-ųjų birželį.

„Tobulybės siekis – daugelio tautų liga. Dengiame veidus storiausiu makiažo sluoksniu, kankiname save botokso injekcijomis ir badaujame norėdami tilpti į „tobulą dydį”. Nuolat stengiamės sutaisyti tai, kas absoliučiai nesugedę. Tačiau žinote, kuo reikėtų pasirūpinti pirmiausia ir kam skirti daugiausia dėmesio? Savo sielai.

Būtent sielai labiausiai reikia rūpesčio. Pradėti reikia jau dabar. Nuoširdžiai pagalvojus, kaip galite tikėtis, jog kas nors jus mylės, jei patys sau nepatinkate? Negi tik nuolat tobulindami išvaizdą esate patenkinti savimi? Ne. Aš noriu, kad aiškiai suprastumėte: išorė visiškai nesvarbi, jei jūsų vidus yra tuščias.

Šiandien noriu visiems pasakyti vieną dalyką: aš nesitaikstysiu su makiažu. Aš nebenoriu dažytis, nes pavargau dėvėti svetimą veidą. Metas nusimesti kaukę. Žinau, kad turiu raukšlių, tačiau aš noriu jas matyti. Aš esu tikra. Noriu, kad mane priimtumėte tokią, kokia esu.

Šiuolaikinis pasaulis apsėstas išvaizdos kulto. Jūs nė negalite įsivaizduoti, kokią apyvartą pasiekia kompanijos, kalančios į galvą, jog turite išleisti daugybę pinigų tam, kad nutolintumėte neišvengiamus senatvės požymius. Ir visą tai darytumėte naudodami sveikatai kenkiančius ir natūralų senėjimą stabdančius produktus.

21 amžiaus grožio taisykles galima pavadinti nenormaliomis. Tai – steroidais primaitintas grožis, tarsi virusas sklindantis po visą pasaulį.

Ar žinote, kad pasaulį valdo dirbtinės estetikos taisyklės, kurios laiko mus įkalintus tobulos išvaizdos iliuzijose? Vietoj to, kad klausytume savo prigimtiems, esame verčiami paklusti mums primestiems kanonams. Žinote, ką?

Aš nuo to pavargau. Todėl sakau sau „stop”. Ir drąsinu visus sustoti, prisiminti, kas iš tiesų esate ir ko iš tikrųjų norite. Prisiminkite, kas jūs.

Niekas niekada 100% neatitiks grožio kriterijų. Išvaizda – paskutinis dalykas, kurį turėtumėme vertinti žmoguje. Svarbiausia yra siela. Niekada to nepamirškite. “

Autorius: GAMTOS GROŽIO FORMULĖ


Write a comment

Comments: 0