Kaip sportą paversti magija?

Jūs galite pasiekti savo tikslus su neįprastu požiūriu į fitnesą

modesta Zukauskaite, alma littera, moteris, lieknejimo knygos,  sulieknek, atlanta treniruote, portugalija, keliones, atlanta travels, modesta silvand, fitness calendar, slaptomane

Labas!

 

Su kiekviena diena, nepastebimai, bet užtikrintai saulės spinduliai tampa vis šiltesni, o dienos ilgesnės. Nors žiema pačiame įkarštyje ir sniegas apgaubęs medžius, bet ledo varvekliai mums primena apie artėjantį pavasarį.

 

Esame įsitikinę, kad Jūs jau apsibrėžėte savo tikslus, kuriuos norite pasiekti per šiuos metus ir net jau kažką padarėte, kad jie būtų įgyvendinti. Ir galbūt vienas iš Jūsų svarbiausių tikslų buvo - reguliariai treniruotis, būti energingai ir sukurti naują savo figūrą?

 

Ir jau dabar galite prisijungti prie keleto šimtų moterų, kurios kasdien atlieka paprastą ir labai efektyvią programą "Fitnesas labai užimtiems žmonėms" >>

modesta Zukauskaite, alma littera, moteris, lieknejimo knygos,  sulieknek, atlanta treniruote, portugalija, keliones, atlanta travels, modesta silvand, fitness calendar, slaptomane

 

O dabar apie tai, kaip padaryti treniruotę magišku ritualu, kuris gali išpildyti visas Jūsų svajones.

 

Noriu pasidalinti su Jumis paprastais principais, kurių pagalba galima stipriai padidinti motyvaciją ir užtikrintai pasiekti tikslą.

 

PIRMAS PRINCIPAS. Kad padaryti kažko daug, darykite kažką vieną.

 

Praktikoje tai reiškia: išsirinkti kažką, ką darysite reguliariai kiekvieną dieną ir kiekvieną dieną tai atlikti. Tai turi būti kažkas tokio, kas Jus vestų į Jūsų svarbiausią tikslą. Ir, žinoma, tai, ką darysite, turi Jums patikti. Tiesiog kiekvieną dieną darykite tai ir nesvarbu kas vyktų aplink. Kitais žodžiais tai reiškia, kad Jūs galite nesuspėti daryti kažkokių darbų, bet būtent šį vieną veiksmą darykite kiekvieną dieną. Tai neturi trukti daug laiko, tai maždaug nuo 15 min – 1 val laiko kiekvieną dieną.

modesta Zukauskaite, alma littera, moteris, lieknejimo knygos,  sulieknek, atlanta treniruote, portugalija, keliones, atlanta travels, modesta silvand, fitness calendar, slaptomane

ANTRAS PRINCIPAS. Jis skamba taip.: Kad kažką turėti, pirmiausia reikia būti tuo, kas tai turi.

 

Praktikoje tai reiškia: Jums reikia pasijausti žmogumi, kuris jau pasiekė norimą tikslą. Pamatyti save ne iš išorės, o tapti šio paveikslo dalyviu. Tarsi nukeliauti į ateitį.

 

Ir čia yra viena PASLAPTIS. Kaip tai padaryti maksimaliai efektyviai ir paprastai?

 

Ir taip. Jūs nusprendėte kažkuo BŪTI.

 

Ką kiekvieną dieną DARO (veiksmas!) žmogus, kuris yra … (tas, kuo Jūs nusprendėte būti)? Raskite atsakymą į šį klausimą. Nustatykite kažką vieną, ką daro šis žmogus, kuriuo Jūs nusprendėte būti ir darykite tai kiekvieną dieną. Prie viso to pasistenkite jaustis taip, tarsi Jūs jau pasiekėte savo tikslą. Galbūt būtent dabar Jūs negalite daryti daugumos dalykų, kuriuos darysite, kai pasieksite savo tikslą, bet kažką vieną iš viso to, Jūs tikrai galite daryti jau šiandien.


 

Taigi, yra vienas dalykas, kuris nušauna du zuikius vienu šūviu.

 

Nepriklausomai nuo to, kuo Jūs nusprendėte būti ir koks Jūsų tikslas, jei Jūs norite būti sėkminga ir sveika moterimi, Jūs reguliariai darysite fizinius pratimus. Tai skirta visiems žmonėms. Nuo menininko ir keliautojo iki verslininko ir prezidento. Kasdieniniai, trumpi (15-30min) fiziniai pratimai, tai yra tai, ką Jūs darysite reguliariai, kai Jūs pasieksite savo tikslą.

 

Tokiu būdu, Jūs galite jau dabar drąsiai įsivaizduoti save moterimi, kuri jau pasiekė išsikeltą tikslą ir daro fizinius pratimus. Atliekant juos kiekvieną dieną, po 15-20 min ar norint ir ilgiau, Jūs ne tik palaikysite save puikios fizinės formos, bet ir galite tapti savo gyvenimo stebukladare. Viskas, ko tam reikia, prieš kiekvieną užsiėmimą ir besitreniruojant - skirti dėmesį įsivaizdavimui (vizualizuoti), kad Jūs esate moteris, kuria Jūs norite būti, ir kad Jūs pasieksite savo tikslą. JAUSTI, kad Jūs jau pasiekėte savo tikslą, ir tada visa visata pradės padėti ir rūpintis Jumis. Taip, kaip tai daro mus mylintys tėvai.

Su šilčiausiais linkėjimais iš saulėtos šalies,

Vadimas ir Modesta

 

Jūsų kasdieniniams užsiėmimams mes specialiai sukūrėme efektyvią

sporto programą "Fitnesas labai užimtiems žmonėms".

 

Prisijunkite būtent dabar ir įsigykite programą su  nuolaida.


Patiko? Pasidalink su draugais!Write a comment

Comments: 0