31 - Day Challenge. KOVAS

Kovas - moteriškumo mėnuo!

modesta zukauskaite, slaptomanes receptai, slaptomane, slaptas sulieknejusios merginos dienorastis, lieknejimas, pokyciu kelione, kaip suliekneti, agne gilyte, zmones, zvaigzdes, spintologija, andrius pauliukevicius, atlanta travels, tobulas kunas
#AtlantaTreniruote

 

ŠIO MĖNESIO  IŠŠŪKIO PRATIMAI SKIRTI

  1. Efektyviai kurti gražias bei stangrias šlaunis ir sėdmenis, taip pat užpakalinę šlaunų paviršiaus dalį (kur dažniausiai matomas celiulitas).
  2. Kurti liekną bei gražų presą ir taliją.
  3. Stiprinti viso kūno raumenis, ypatingai kojų ir nugaros.
  4. Visą mėnesį palaikyti Jūsų kūną aktyvų.
  5. Stiprinti kelių sąnarius.
  6. Stiprinti ir gerinti širdies darbą.
  7. Vystyti kūno laikyseną, koordinaciją ir gražią eiseną.

Reguliariai atliekant šiuos pratimus efektyviai deginami viso kūno riebalai, ypatingai pilvo ir sėdmenų srityse, o tai padeda pasiekti puikių rezultatų norint sulieknėti!

 

Parsisiųsk iššūkį nemokamai!


Pakviesk savo drauges priimti šio mėnesio iššūkį! Juk siekti tikslų kartu daug smagiau. 

IŠŠŪKIO AUTORIAI

 

Vadim Silvand

Autorius efektyvios fitneso sistemos ATLANTA©.   Steigėjas, fotografas ir dizaineris projekto ATLANTA TRAVELS. Profesionalus jogos ir fitneso instruktorius. Asmeninis treneris ir konsultantas Rusijos čempiono Sergėjaus Rasshivaevo. Kūrėjas unikalių mokymo metodų ATLANTA SURFING FiTNess©. Dvasinis mentorius ir kaučeris.

Modesta Žukauskaitė-Silvand

Veikli visuomenės moteris. Rašytoja, motyvatorė, kulinarė, sportininkė. TOP Nr. 1 dviejų knygų autorė. Mitybos ir svorio kontrolės konsultantė. Padeda tūkstančiams moterų iš Lietuvos ir už jos ribų sėkmingai lieknėti ir keisti gyvenimo būdą.
Write a comment

Comments: 0