.

Ši knyga - tikras atradimas Jūsų kalėdų atostogoms! Knygelė su skaniausiais receptais Jūsų šventiniam stalui, kurie sužavės ne tik skoniu, bet ir grožiu. O taip pat sužinosite penkias svarbiausias sveikos mitybos taisykles kiekvienai gyvenimo dienai.

Knygoje rasite sveikų desertų savo šventiniam stalui, kurie bus ne tik puošmena, bet ir naudingi kūnui. Jie įkvėps ir pradžiugins kiekvieną moterį, net ir nepatyrusią virtuvėje. Patiekalai puikiai tiks Jūsų pietų ar vakarienės meniu visą šį atostogų sezoną. Jais galėsite nustebinti ir pamaloninti savo artimuosius ir draugus. Receptai leis mėgautis maistu visu šiuo stebuklingu laikotarpiu.

 

Ir jokios baimės priaugti svorio!

Kiekvieną Patiekalą Jums paruošėme su meile ir šventine nuotaika. Ir labai tiksliai bei detaliai aprašėme ir sudėjome juos į receptus su gražiomis, spalvotomis nuotraukomis.

 

Jums patiks!


 

Dovanokite šventę sau ir artimiesiemsEinate pasivaikščioti į mišką ar susiruošėte aplankyti geriausius draugus? Greitai ir lengvai pasiruoškite skanius, gražius ir sveikus užkandžius ir pasiimkite juos su savimi. Vaišinkite savo draugus šventiniais naminiais triufeliais arba skaniausiais tortais, pagamintais pagal unikalius receptus.  


 

Patirkite Kalėdų dvasiąPagal senovinį tradicinį receptą, pasigaminkite pačią tikriausią Kūčią, o vaišes užbaikite dieviško skonio kompotu iš džiovintų vaisių.


 

Pajauskite dvasios šilumąNorite pasidžiaugti žinomu skoniu iš vaikystės? Pasigaminkite tradicinį lietuvišką aguonų pieną ir skanaukite su kūčiukais, kurie kepami su persimonais. Širdyje pasijauskite kaip vaikystėje - malonūs skoniai ir prisiminimai Jus nuneš į nerūpestingas dienas.


Mėgaukitės akimirka! Nesvarbu ko užsinorėsite, viską rasite čia, nuostabioje mūsų Kalėdinių receptų knygoje. Svarbiausia, būkite tikra, kad visi siūlomi receptai - sveiki ir naudingi Jūsų kūnui ir sielai.

 

Ingredientai paprasti ir lengvai randami visuose prekybos centruose!

 Ką rasite elektroninėje knygoje?

* Šventiniai patiekalų receptai, kurie be rafinuoto cukraus ir tinka vegetarams. 

* Pietūs, vakarienės, desertai, padažai ir gėrimai

* Gražios ir įkvepiančios gaminti spalvotos receptų nuotraukas

* Penkios svarbiausios sveikatos ir grožio taisyklės

✔  80+ puslapių / 40+ lapų

✔ Knyga sukurta su meile ir šventine nuotaika!

Neparduodama!© Modesta & Vadim Silvand, Lithuania, 2019—2020