Dalyvių atsiliepimai

"Tai geriausia kelionė mano gyvenime!.. " ✨ -

Įspūdžiai iš daugiau nei 200 dalyvių.

"Draugai, jūs organizuojate ne tik apgyvendinimą ir mokymus, jūs kuriate laimę!"

Žana 🙏 Skaityti atsiliepimą

"Na ką aš galiu pasakyti, kelionė buvo stulbinanti! Praėjo dvi savaitės, o laimė ir džiaugsmas vis dar manęs nepalieka."

Henrieta 😇 Skaityti atsiliepimą

"Geriausia kelionė mano gyvenime. Net rojus Maldyvuose nublanksta prieš Atlanto vandenyną."

Julija 🐋 Skaityti atsiliepimą

"Geriausia kelionė iš visų, kuriose buvau! Net nenumaniau, kad bus taip smagu ir įdomu!"

Romanas ✨ Skaityti atsiliepimą

"Tai buvo nepamirštama ir virš nuostabumo. Dar viena svajonė realizuota."

Tatjana 🍀 Skaityti atsiliepimą


❤ Henrieta

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2015 m.

Na ką aš galiu pasakyti, kelionė buvo stulbinanti! Praėjo dvi savaitės, o laimė ir džiaugsmas vis dar manęs nepalieka.. Mintimis vis grįžtu atgal, norisi tarti didelį ačiū žmonėms, kurie mums padovanojo gabalėlį laimės... Man labai pasisekė su komanda, su kuria ilsėjausi, jie visi tiesiog nuostabūs – linksmi, pozityvūs. Norisi pasakyti tiems, kurie tik ruošiasi keliauti vieni – nepergyvenkite, šalia jūsų bus nuostabūs žmonės, su kuriais jūs nebejotinai susidraugausite. Portugalija – tai nepakartojama šalis, kurios gyventojai geri, visada padedantys surasti gražias vietas su nuostabiu vaizdu. Vandenynas nuostabus ir gniaužia kvapą, kurį įsimyli iš pirmo žvilgsnio ir kiekvieną dieną jis buvo vis kitoks. Po kelionės pas delfinus, visos grupės veiduose spindėjo šypsenos, žinote, kaip vaikystėje, todėl kad kai tu juos kur nors matai, tai visai kas kita, bet kai tu matai juos už metro nuo savęs, atliekančius pasirodymą, tai tiesiog neapsakoma. SPA - už tai dar kartą didelis ačiū, nes po surfing užsiėmimų kūnui tai buvo būtina. Ir maudynės baseine po atviru dangumi, po garų pirties suteikė nepakartojamą malonumą. Apibendrinant noriu pasakyti visiems: jeigu norite išbandyti ką nors naujo ir aktyvaus - pabandykite surfing. Išbandykite ir nepasigailėsite, o aš jau ruošiuosi ateinančiai kelionei (pagerinsiu savo fizinį pasirengimą), todėl, kad norisi ne tik atsistoti ant lentos, norisi įveikti pačią bangą.

❤ Julija

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2015 m.

Tai buvo viena iš mano nuostabiausių kelionių. Kelionėje atradau viską, ko reikia nepamirštamam poilsiui: didingas vandenynas, skanus maistas, surfing, puikūs žmonės, gamta, kalnas naujos patirties, fitnesas, jūra laimės.. Na ir kaipgi galėtų būti kitaip, kai vienoje vietoje susirenka tokia daugybė nuostabių žmonių. Visiems tiems, kurie galvoja važiuoti ar nevažiuoti - pakaks galvoti, važiuokite drąsiai. Po to tik stebėsite, kaip taip greitai prabėgo laikas ir norėsite pasilikti Portugalijoje visam laikui.

❤ Аlina

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Gegužė, 2014 m.

Prieš kelionę ilgai dvejojau, keliauti į stovyklą kaip vaikystėje ar geriau senamadiškai keliauti į agentūros organizuojamą kelionę į užsienį viena? Ar išvis likti per šventes pas tėtį su darbu ir kasdieniais reikalais. Laukiau iki paskutinės minutės, tikrąja to žodžio prasme. Kai sužinojau, kad liko tik mėnesis, supratau, kad stovykla yra būtent tai, ko noriu.

 

Aš važiavau išmėginti savęs surfinge, pažiūrėti, ar pavyks atsistoti, ar įgausiu stiprios patirties tame. Važiavau skeptiškai nusiteikusi apie fitnesą ir apie žmones, su kuriais ten susipažinsiu. Iš esmės visos kelionės metu buvau susitelkusi į save, savo patirtį. Aš pati nepasidomėjau, ką mes darysime laisvu laiku ir kaip susirinksime prie vandenyno. Pirmą dieną Lisabonoje supratau, kad susirinko puiki komanda. Žmonės ne susirašinėjo socialiniuose tinkluose, o iš tikrųjų susitiko. Tai pirmas dalykas, kuris buvo keistas.

 

Laikas sostinėje prabėgo nepastebimai. Lisabonos gatvės siauros, gražios ir atrodo, kad visada eini į viršų. Netgi tada, kai tau reikia nusileisti į krantinę, tu turi pakilti aukštyn ir tada gali nusileisti žemyn. Naudingas patarimas keliautojams – vaikščiokite be žemėlapio, eikite vedami nuojautos, jeigu turite laisvo laiko ir aiškių planų, jūs patirsite nuotykių (gerąja šio žodžio prasme).

 

Gegužės 1 mes draugiškai susikrovėme lagaminus į autobusą, kelionei į Lagos. Nuo šio momento ir prasidėjo nuotykiai… Viskas patiko. Rytas, kuris prasidėjo su visą kūną išjudinusiu fitneso užsiėmimu. Diena, kurios metu spėji paplaukioti, pabūti prie vandenyno, pasideginti. Vakarai skiriasi vienas nuo kito. Jūs galite pasivaikščioti po gražiausias vietas pakrantėje, galite keliauti į SPA. Kiekviena diena vis kitokia ir kiekvieną minutę yra kuo užsiimti. Va momentas, kuriame likimas sužaidė, tai kompanija. Mokytojai ir organizatoriai, neabejotinai dar prieš turą atrodė gerai pasiruošę ir didelės širdies, su kai kuriais mes gyvenome ir bendravome laisvu laiku. Žmonėms buvo įdomu kartu leisti laiką, važinėtis vienu autobusu, vaikščioti ir kalbėtis. Aš manau, kad aktyvius žaidimus, kuriuose, gaila, nespėjau sudalyvauti, visi prisimins dar ilgai. Viskas buvo įdomu dėl neįprastumo ir unikalumo!

 

Ačiū jums už šią šviesią, neįtikėtinai nuostabią kelionę! Kelionę, kuri įkvepia, skatina, suteikia stiprybės, vilties, atsakymų ir daro tave geresniu.

❤ Olga

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2013 m.

Ačiū už nepriekaištingą organizuotumą, niekada nebuvo nuobodu. Kiekviena diena buvo skirtinga ir užimta! Vakare po vakarienės ir pokalbių apie gyvenimą ir apie tai, kaip kas čiuožė banglente, buvo įdomu draugiškoje komandoje žiūrėti filmus, kurios rekomendavote. Čiuožti banglente be proto patiko, labai pozityvūs ir puikūs portugalų instruktoriai, su jais nenuobodu! Žinoma, kad sugrįšiu į Portugaliją čiuožti banglente!

❤ Alisa

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Gegužė, 2013 m.

Tai buvo viena iš geriausių gimtadienio dovanų. Nauji mano gyvenimo metai prasidėjo Portugalijoje su nepamirštamai gaiviu oru, saule,  vandenynu, įspūdžiais. Tai, žinoma, vieni iš tų įspūdžių, apie kuriuos neįmanoma pasakoti žodžiais, kokie jie yra iš tikrųjų, viską reikia pamatyti, pamėginti ir pajausti patiems. Esu labai laiminga, kad išbandžiau surfing ir eilinį kartą įrodžiau sau, kad žmogaus kūne slypi didžiulis rezervas, apie kurį mes net nenutuokiame. 

Didžiulis ačiū draugams už organizavimą. Kelionė buvo nepakartojama su nuostabiais žmonėmis, kurie mums ruošė skanų, naminį maistą! Pasiplaukiojimas su delfinais - dar vienas iš nepakartojamų įspūdžių. Ačiū už puikią kompaniją, kurią jūs subūrėte! Aš nė minutės nepasigailėjau, kad čia atvykau ir tikiuosi , kad dar kartą tai pakartosiu!

❤ Tatjana

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Gegužė, 2013 m.

Tai buvo nepamirštama ir nuostabu. Dar viena svajonė išpildyta. Būtent tokiomis akimirkomis, kai jūs stovite ant lentos ir skrodžiate bangą, jūs suprantate, kad viskas gyvenime realu ir įmanoma! Kas yra laimė? Štai ji – DABAR. Įveikiamos kliūtys, jautiesi laisvas ir savimi pasitikintis. Gimtadienis pačioje gražiausioje vietoje – tai super!

 

Vienu žodžiu, bičiuliai, palikite visus savo darbus, problemas, mintis ir atvažiuokite į Portugaliją į susitikimą su okeanu, fitnesu, delfinais! Mėgaukitės paprastumu, grožiu ir svetingumu. Pajauskite save iki pat paskutinės savo kūno ląstelės! Jūs nepasigailėsite! Ten visiškai kitokia atmosfera, ten žmonės laimingi dabartyje! Aš neabejotinai tikrai tęsiu surfingą ir esu tikra, kad į šią vietą aš grįšiu dar ne kartą! Ten, pačiame Europos krašte, aš palikau savo širdies gabalėlį! 

 

Bičiuliai, jūs nuostabūs, šaunūs ir nepamirštami!

❤ Liudmila

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugpjūtis, 2013 m.

Labas visiems! Aš esu jau savaitę namuose, o mintimis aš vis dar Portugalijoje, siela taip pat! Šiomis dienomis, kai oras šaltas ir lietingas, man praverčia saulėta energija, kurios pasikroviau metams į priekį.

 

Taip pat aš išpildžiau savo svajonę – pamatyti vandenyną! Stebėti vandenyną galima ištisas valandas – jo galia ir neaprėpiamumas kerintys! Aš niekada nė nebūčiau pagalvojusi, kad surfinsiu! Tai toks malonumas išmokti stovėti ant lentos ir pagavus bangą, dideliu greičiu čiuožti į krantą!!! Mūsų mokytojas Tiago – nuostabus burtininkas. Jis išmokė surfinti visus mūsų grupės narius, kiekvieną mokė individualiai!

 

Noriu pasakyti ačiū už tai, kad privertėte mūsų kūnus keltis kas rytą ir pasikrauti energijos visai dienai! Taip pat ačiū mūsų draugiškai kompanijai už linksmai prabėgusį laiką! Aš jūsų niekada nepamiršiu! Jūs super!

 

Man taip pat patiko kelionė į pasimatymą su delfinais vandenyne! Buvo tiek emocijų! Stebint šiuos nuostabius gyvūnus, mes dar gavom bonusą “amerikietiškus kalnelius” portugališkai. Tai atrodo taip: valtis plaukia link uolos ir prieš pat pasiekiant uolą, ji virsta! Ir visa tai buvo ant didelių bangų!!! Žodžiu, adrenalino mes gavome taip pat! Su kiekvienu mano gyvenimo įvykiu man visada asocijuojasi tam tikra daina. Ši kelionė taip pat ne išimtis! Bene kasdien aš jos klausau ir įsivaizduoju, kad esu nuostabioje vietoje, vadinamoje Algarvė!

❤ Paulina

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Gegužė, 2013 m.

Šiais metais atvažiavau jau antrą kartą. Klientas, kuris sugrįžta – įvertinimas! Man buvo malonu praleisti įdomioje, linksmoje ir šaunioje kompanijoje. Džiugu pagirti už teigiamus pokyčius, lyginant su praėjusiais metais!

 

Šiemet pavyko pamatyti didžiulius, stebuklingus delfinus. Tokių aš gyvenime nesu mačiusi, tai bus neužmirštama, tikrai! Taip pat patiko naujas surfingo mokytojas Rogrigo, kuris buvo labai atidus ir rūpestingas mentorius. Atradau labai naudingą kvėpavimo pratimų derinį. Praktikuosiu namuose, kitai kelionei.

 

Vandenynas šiemet atrodė atviresnis ir mažiau šaltas, kuo negali nesidžiaugti. Poilsis vykęs, įgyta stiprybės naujiems laimėjimams, išgyventa daug įspūdžių ir emocijų!

❤ Natalija

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Gegužė, 2013 m.

Šiandien net sunku prisiminti dvejones prieš kelionę: kelionė didelėje grupėje, atsitiktiniai nepažįstami žmonės, vandenyno bangos... kaip viskas bus?

 

Susitikome svetingame viešbutyje, kur aplinka, kaip namuose. Čia įvyko pirmoji smagi ir linksma pažintis su komandos nariais – džiaugsmas ir malonumas. Vila ant vaizdingų, portugališkų kalvų, baseinas, bangos.. 

 

Pažintis su visais keliautojais, organizatoriais, vilos šeimininkais ir vėl, džiaugsmas ir malonumas. Buvo sunku net įsivaizduoti, kad susirinks tokia draugiška, pozityvi kompanija skirtingų ir įdomių žmonių. Anekdotai, juokas, abipusis susidomėjimas, rūpestis ir pagalba.

 

Vandenynas.. Kažkas neįtikėtino! Galia, grožis, priklausomybė ir beribis gylis. Krykštaujantys, didžiuliai delfinai, švarus vanduo ir smėlio paplūdimys ir, žinoma, bangos bangos bangos… Talentingi mokytojai kantriai ir su pokštais dėstė mums surfingo pagrindus ir jau žiūrėk, atostogoms besibaigiant nė nepastebi kaip atsistoji ant lentos, įveiki posūkius, nors tik prieš kelias dienas pirmą kartą paėmei į rankas lentą. Po įtemptų treniruočių, fitnesas puikiai atpalaiduodavo raumenis, šlapio smėlio jautimas, mėlynas dangus, bangų ošimas ir šilti ryškios Portugalijos saulės spinduliai.

 

Aš labai patenkinta, kad susipažinau su tiek gerų, atvirų ir šviesių žmonių!! Aš laiminga, kad išmokau pagauti vandenyno ritmą. Grįžtu namo su džiaugsmu, lengvumu, naujomis jėgomis ir noru toliau kvėpuoti pilna krūtine ir kiekviena šio gyvenimo akimirka, kiekviena šio pasaulio detale.

❤ Paulina

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2012 m.

Šioje kelionėje buvo daug mano pirmų kartų:

* pati Portugalija;

* Atlanto vandenynas;

* fitneso užsiėmimai paplūdimyje;

* surfing užsiėmimai;

* saulės palydėjimas labiausiai nutolusiame Europos taške;

* susitikimas su delfinų būriu, atvirame vandenyne, plaukiojimas kalneliais (bangomis).

 

Visa tai ir dar daugiau - dalis mano paties įsimintiniausio gyvenime poilsio! Dabar sunku pripažinti "daržovių" atostogas tik gulint paplūdimyje. Dabar toks poilsis man bus per prastas ir neįdomus. Esu be galo dėkinga visiems komandos nariams už puikią nuotaiką! Už organizuotumą, fitnesą, nuotraukas ir įdomius pokalbius! Už begalinį optimizmą, už šaukštą deguto mūsų milžiniškoje medaus statinėje. Portugalija graži, aš tikiuosi, kad šiame gyvenime dar čia sugrįšiu.

❤ Nataša

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2015 m.

Tai buvo nepakartojama kelionė! Tiek pozityvi, įkraunanti teigiamos energijos, kad kai grįžau namo, čia po savaitės lietaus švietė saulė, o šalia esantys žmonės kalbėjo, jog aš tiesiog švyčiu! Didelis ačiū už viską, ką mes matėme, jautėme, išgyvenome... - tai nuostabu! Reikia būtinai pakartoti!

❤ Valerija

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2015 m.

Gyvosios gamtos grožis, beribis vandenynas, karšta saulė ir eukaliptų aromatas. Kelias į namelius, rasa, milijonas žvaigždžių ir skani vakarienė. Fitneso užsiėmimai, apšilimas prieš surfing, tu plauki, gaudai lentą ir visai nejausdamas nuovargio bandai vėl ir vėl pagauti bangą.

 

Banglentininko įdegis: įdegusios rankos ir kojos, druskingas veidas, smėlėti plaukai, tu pleže valgai pati skaniausią burgerį savo gyvenime. 10 dienų Portugalijoje prisiminimų neįmanoma aprašyti. Aš dėkinga visoms aplinkybėms, kurios atvedė mane čia. Ačiū visiems žmonėms, kurie organizuoja šią kelionę. Jūs padarėte mane laimingesne! Aš susiradau naujų draugų, įgijau energijos ir įkvėpimo. Šios emocijos yra neįkainojamos!

❤ Žana

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2015 m.

Išsipildė mano svajonė - aš atsistojau ant lentos ir praskuodžiau banga! Tai buvo pirmoji mūsų surfing diena, stebuklingoje Portugalijos vietoje, Algarvėje.  

 

Aš dar iki dabar sakau savo artimiesiems ir draugams, kad po šios kelionės gyvenimas nebus toks kaip anksčiau. Žinoma, viso to kaltininkai yra šios nuostabios kelionės organizatoriai. Draugai, jus organizuojate ne tik apgyvendinimą ir mokymus, jūs kuriate laimę! Todėl aš noriu išreikšti savo šilčiausią ir nuoširdžią padėką visiems, kurie prisidėjo prie organizavimo šios nuostabios, unikalios, nepamirštamos kelionės į Portugaliją! 

 

Kokia šios kelionės žavesio paslaptis? Joje tvyro maloni atmosfera! Jūs galėsite mėgautis nepakartojamo grožio platybėmis, beribiu Atlanto vandenynu, karštais europietiškos saulės spinduliais ir gražiausiais saulėlydžiais tolimiausiame pietvakarių taške Europoje. 

 

Puikūs surfing instruktoriai padės jums suprasti, kaip pagauti bangą ir ją suvaldyti, o profesionalūs fitneso treneriai padės jums atskleisti paslėptus kūno ir sielos gebėjimus! Nuo pat pirmųjų stovyklos dienų šalia jūsų esantys žmonės jau bus jums draugais ir šeima, atmosfera atrodys tokia brangi ir sava, kad jums norėsis čia likti amžinai! Noriu ir dar norėsiu grįžti ten!

 

Kiekviena mūsų diena buvo pripildyta ko nors naujo, aktyvaus ir svarbiausia – teigiamo! Tai ir kelionė į SPA, ir gražiausi saulėlydžiai tolimiausiame pietvakarių taške Europoje – Žaliajame San-Vincente, ir kelionė į atvirą vandenyną aplankyti delfinų. O po tokių užimtų dienų, viloje buvo barbekiu vakarėliai, su skaniu ir išradingu meniu, visiškai atsipalaidavus draugiškoje ir ramioje aplinkoje. Buvo ir laisvadienis, kai mums galima buvo patiems pasirinkti, ką mes norime veikti. Tu gali vykti į jaukų ir gražų miestą Lagos arba gali eiti į paplūdimį ir laisvai plaukioti banglente per bangas. Tai mes ir pasirinkome! 

❤ Romanas

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Gegužė, 2013 m.

Pati geriausia kelionė iš visų turėtų! Tikslas buvo išmokti surfing, sužinoti, kas yra fitnesas ir atšvęsti savo 25-ąjį gimtadienį nepažįstamų žmonių kompanijoje! Net nenumaniau, kad bus taip nuostabu, linksma ir įdomu!  Ačiū visiems už kompaniją, už šiltą priėmimą, už nepakartojimą sveikinimą su gimtadieniu per pusryčius ir vakarienę!  Gimtadienio metu turėjau čiuožimo banglente pamoką ir apsilankymą SPA.

Viskas beprotiškai patiko! Labai teigiami ir puikūs instruktoriai, su jais tikrai nebuvo nuobodu! Būtinai grįšiu į Portugaliją ir ne kartą!

❤ Julija

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2013 m.

Geriausia kelionė mano gyvenime. Net rojus Maldyvuose nublanksta prieš Atlanto vandenyną. Bene viskas buvo pirmą kartą: pirmą kartą išvykau viena atostogauti, išmėginau banglenčių sportą, pradėjau užsiimti fitnesu, aplankiau magišką Portugaliją ir pasakišką Lisaboną, pamačiau Atlanto vandenyną. Manau, kad pasikroviau teigiamos energijos pusmečiui į priekį.  Vaikštau laiminga ir visiems šypsausi. Noriu patarti tiems, kurie abejoja: važiuoti ar nevažiuoti į šią kelionę – žinoma, kad važiuoti!   Nedvejokite, imkite su savimi minimalų kiekį daiktų ir kuo daugiau geros nuotaikos! Nei minutės nedvejodama, rekomenduoju tokį poilsį visiems. Tiesiog gulėti pleže – taip juk taip nuobodu! Būtinai čia atkeliaukite su draugais, antromis pusėmis, vyrais, žmonomis, nebijokite net keliauti vieni – turėsite nepamirštamą poilsį! Tikėtina, kad įsimylėsite surfingą ir nebeįsivaizduosite savo gyvenimo be jo.

 

Mano gyvenimo devizas – Nike kompanijos šūkis „tiesiog padaryk tai! Nestabdykite savęs! Gyventi reikia ČIA IR DABAR.

❤ Оlga

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2013 m.

Sėdau rašyti prisiminimų apie kelionę į Portugaliją ir pradėjau šypsotis, nes tai norisi visiems papasakoti, o dar labiau norisi, kad jūs tai patys pamatytumėte ir pajaustumėte. Tai buvo kai kas daugiau: beveik tuščias Atlanto paplūdimys, dangus pilnas žvaigždžių, delfinai, puikūs žmonės šalia, daug saulės, oras, šypsenos… ir jausmas, kad esi ten, kur reikia. Kai tu stovi ant uolos krašto ir žiūri į vandenyną, o jis žiūri į tave, tai sienos išnyksta. Lieka didelė erdvė, pripildyta šviesos, oro, sūraus vandens ir meilės. Kiekvieną naktį, užmerkus akis, matydavau bangas. Man atrodo, kad aš kvėpuoju sutartinai su vandenynu. Nebuvo nė vienos dienos, kad vandenynas būtų toks pats. Kiekvieną dieną kitoks vėjas, kitokios bangos. Kai išmoksti surfinti, turi į visą tai atsižvelgti ir greitai prisitaikyti. Pirmomis dienomis, dėl patirties stokos, aš bandžiau kovoti su bangomis, todėl periodiškai buvau nubloškiama nuo lentos. Bet nesėkmingi bandymai tik stumia pirmyn. Palaipsniui jūs pradėsite jausti, ką daryti, paaiškėja, kaip pagauti bangą, atsistoti ant lentos ir plaukti. Ir tai toks „draivas“ ir laimė suprasti, kad tu leki per vandenyną. Jautiesi “kietas” surferis (nors tu esi “kietas” surferis tik dėl įdegio ir didžiulės meilės vandenynui).

 

Norisi papasakoti ir apie kelionę pas delfinus. Va čia nesumeluodama pasakysiu, kad mes lėkėm vandenynu su vėju ir purslais. Man net ašaros nuriedėjo dėl grožio, kurį mačiau. O kai pas mus atplaukė delfinai, aš tiesiog apmiriau ir bijojau kvėpuoti. Delfinai plaukė taip arti, kad, rodos, galėtum ranka juos paglostyti. Kiek malonumo!

❤ Аliona

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugpjūtis, 2013 m.

Portugalija – nepamirštama šalis. Nėra nieko įspūdingesnio už vandenyną. Viskas labai patiko, ir surfing, fitneso užsiėmimai. Nesinorėjo išvažiuoti. Ketinu tęsti ir toliau surfingą ir tikiuosi, kad dar teks surfinti su ta kompanija, kurią sutikau čia, Portugalijoje. Ačiū jums, bičiuliai, už puikų, greitai prabėgusį laiką, jūs geriausi!!! Taip pat ačių Anei, mokytojai, kad toleruodavo kartais tingius mokinius. Na ir Tiago, už tai, kad išmokė visus atsistoti ant lentos, 500 kartų ištaisius tas pačias klaidas.

 

Šioje kelionėje nuobodžiauti buvo neįmanoma, emocijos - tik pozityvios. Visiems patariu važiuoti surfinti, prie didžiojo vandenyno. Buvau daugelyje šalių, ši – paliko didžiulį įspūdį! Dar kartą visiems ačiū, už puikų poilsį, aš pasikroviau jėgų metams į priekį!

❤ Еkaterina

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2012 m.  

Kelionė, oi! Nepamirštama! Mano sielai ta vieta buvo tokia artima! Ten tokia gamta, tokios platybės! Gamta sausa, dygliuota, bet kvapni ir turtinga spalvomis! O kokie ten eukaliptų laukai! Visada pučia vėjas, o oras permainingas!   Kiekvieną dieną surfinome vandenyne, turėjome fitneso užsiėmimus ant smėlio, bėgiojimus kalnų takeliais! Sultingas mangas! Mmmmmm Dabar visi įdegę, mano oda niekada nebuvo tokia įdegusi (net akių vokai nudegę), rankos ir kojos buvo saulėje nuolatos, kitas kūno vietas saugojo hidrokostiumas, bet per treniruotes paplūdimyje, jos taip pat gaudavo saulės.

 

Ši vieta mums leidžia suprasti, kokie mes esame iš tikrųjų – sužinoti kokie tavo sugebėjimai matyti, jausti, svajoti ir tikėti, kad tai išsipildys, kurti, gyventi! Ramybė ir jėga jaučiasi net ir po kelionės. Šią vietą tikrai verta aplankyti! Tikėjausi mažiau, nei gavau! 

 

Buvau laiminga ten, kur esu. Kokius žmones jie sugeba pritraukti, to įrodymas, visa susirinkusi komanda – savitos, įdomios merginos. Gyvybinga ir spinduliuojanti Paula, ryžtinga Irina, elegantiška Oksana, rami Maša, linksma ir tiesmukiška Julija, interpretuojanti Giulija. O kokia portugalų komanda susirinko! Ramūs, pozityvūs, pasirengę padaryti viską, kad mums būtų patogu! Samuelis – galingas vyras (kaip dažnai aš naudoju šį žodį).. Su kokiu entuziazmu jis atsiduoda savo darbui! Man patiko tai, kad galėjau būti čia ir dabar ir mėgautis garsų, kvapų ir pojūčių deriniu… Viskas gražu ir kvepia! Tokios kelionės aš dar nesu turėjusi! Ačiū!!!

❤ Оksana

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2012 m.

Ši kelionė pranoko visus mano lūkesčius ir supratimą apie poilsį! Aš dar ilgai prisiminsiu nepakartojamą Atlanto vandenyną, mūsų stovyklą, šaunius portugalus, puikius mokytojus, fitnesą ant smėlio, įdomių žmonių kompaniją, buvusią kartu! 

 

Didelis ačiū už puikų organizuotumą, fitneso užsiėmimus, įdomius pokalbius. Aš su malonumu dar kartą apsivilksiu hidrokostiumą, atsistosiu ant lentos, praskriesiu per bangą, savo mylimiausiame Atlanto vandenyne!

❤ Irina

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2012 m.

Tai buvo labai labai labai nuostabu! Ačiū už puikią kompaniją ir tikiuosi, kad dar ne kartą pamatysime! 

 

Ačiū už tai, kad mus subūrėte į kompaniją. Dabar noriu su jumis keliauti į Uralą! Jau pirmosiomis kelionės valandomis prasidėjo nuostabūs netikėtumai. Mūsų kelionės nepalyginsite su jokiomis kelionėmis į Egiptą ar Tunisą. Tai DAUG geriau! Poilsis sielai ir kūnui.  Vienu žodžiu, jeigu kas nors dar svarsto ar važiuoti ar ne - važiuokite! Nedvejokite! 

❤ Оlka

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Aš vis dar esu prisiminimuose ir manau, jog pasikrovimo kelionėje užteks metams į priekį. Galiu drąsiai sakyti, kad man pasisekė su viskuo 100 %: oras kasdien džiugino, surfing, fitnesas, draugiška kompanija, kuri čia susirinko! Surfing prieš kelionę nebuvo mano svajonė, bet dabar – aš esu didelė jo gerbėja ir jau planuoju praleisti savo kitas atostogas tokiu būdu. Ačiū už struktūriškai suplanuotą programą, nuobodžiauti neteko visai, kiekvieną dieną kas nors naujo. Ačiū už viską viską viską, be išimties! 

❤ Ana

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Viskas buvo taip nepamirštama, įdomu, aktyvu, linksma ir pasakiškai gražu. Gamta, vandenynas, surfing, žmonės, skanus maistas..viskas pranoko mano lūkesčius.

 

Neužtenka nei žodžių, nei emocijų, kad visiškai perduoti tuos įspūdžius apie galingą vandenyną ir spalvingus kalnus.. ech... tokiomis akimirkomis gailiesi, kad neturi rašytojos talento. Įspūdžiai gyvena manyje iki šiol! Beprotiškai norisi sugrįžti!!! Milžiniškas ačiū už tokios stulbinančias keliones ir organizavimą!! 


❤ Giulija

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Birželis, 2012 m.

Labas visiems, kurie galvoja ir dvejoja, važiuoti čia, ar nevažiuoti! Aš buvau šioje kelionėje ir tai, ką parašysiu šiame puslapyje, leis jums suprasti, kad važiuoti verta.

 

Visų pirma - Portugalija, mano nuomonė apie šią šalį pati geriausia, aš buvau ten pirmą kartą, bet tikiuosi, kad ne paskutinį. Nuostabūs žmonės, melodinga kalba, skanus maistas ir galingas vandenynas. Aš manau, kad gyvenime reikia būtinai tai pamatyti. 

 

Visų antra - surfing: mano namuose kabo sąrašas dalykų, kuriuos turiu padaryti savo gyvenime - surfing tame sąraše yra vienas iš pirmųjų. Na taip, ne viskas man pavyko, tačiau kiek įspūdžių! Jūs būtumėte matę, kaip degė mano mokytojų ir draugų akys, kai aš pasakojau, kaip gera bendrauti su vandenynu, kaip gera eiti nešant lentą, bėgioti prie vandenyno ir jaustis surfing šeimos nare.

 

 Visų trečia - gamta, ten taip gražu, kad net nenoriu aprašyti šios gamtos žodžiais.  Ačiū visiems už nepamirštamus įspūdžius!!!

❤ Ksenija

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Bičiuliai, būsiu konkreti, bet emocionali – tai buvo nerealu!  Jūs vis dar galvojate, važiuoti ar ne? Negaiškite laiko dvejonėms! Jeigu tik turite galimybę - kraukitės daiktus, kojas, rankas, galvą ir pirmyn! Noriu tarti gigantišką ačiū organizatoriams bičiuliai, jūs puikus ir dideli šaunuoliai Myliu jus! Ačiū!

❤ Aleksandras

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Aš visada svajojau išmokti surfinti, pagaliau ši svajonė įgyvendinta! Žinoma, kad iš ten nesinorėjo išvažiuoti! Labai šaunu, kad jums organizatoriai suteikia viską, ko reikia: fitnesą, maitinimą, mokymus, pervežimą, kostiumus, lentas.. Vienu žodžiu, atsipalaiduokite ir viskuo mėgaukitės.  Apsilankymas pirtyje labai naudingas po treniruočių vandenyne.

 

P. S. Grįžau namo, peržiūrėjau visas nuotraukas, peržiūrėjau filmą „Lūžio taškas“, manau, kad tapau priklausomas nuo vandenyno.

❤ Saša

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Tai buvo neįtikėtina: vandenynas, kuris stulbina savo energija, galia ir platybėmis. Žmonės, kuriuos aš sutikau kelionėje. Susitikimas su man labiausiai patinkančiais gyvūnais: delfinais, atvirame vandenyne, jie labai noriai leido mums jais grožėtis; pirmoji patirtis, jodinėjant arkliais ir dar tai buvo eukaliptų miškuose. Man atrodo, jog šių miškų kvapas išliko mano plaukuose. 

 

Ačiū. Kelionė buvo neįtikėtinai nuostabi!!!!

❤ Nikolajus

Kelionė į Portugaliją
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Kai aš galvojau apie poilsį, man labai norėjosi kažko aktyvaus, naujų įspūdžių ir stiprių emocijų. Bangų užkariavimas – kaip įsitikinau – yra tai, ko man reikėjo! Ir tegu tai tik pradžia, ir vandenyno bangos, kurias man pavyko įveikti, labai mažos, bet atrodo, kad aš lengvai slystu didelėmis bangomis – laimės akimirkų bangomis!!! Tiems, kurie nori „atjungti galvas“ – reikia į tokią kelionę!! Pabaigai, dar kartą, ačiū už šią kelionę!!!!!! Ji buvo neįtikėtinai nuostabi!!!!

❤ Marina

slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane
Kelionė į Portugaliją

Rugsėjis, 2012 m.

Labas visiems! Sunku rašyti savo atsiliepimą, kaip mano jausmus užvaldo emocijos ir pozityvas – tokie mano prisiminimai apie šią kelionę! Vakar pirmą kartą pažiūrėjau video, kurį sukūrė mano draugė Svetlana šioje kelionėje. Aš pamačiau dar kartą visus mūsų bičiulius, mūsų antra dieną bandant užkariauti bangas, mūsų kelionę pas delfinus, į Lagos... Atrodo, lyg niekur nebūtum išvykęs, kad dabar užmerksi akis ir išgirsi jį – VANDENYNĄ!! Supranti, kad jis visada su tavimi šniokščia ir laukia.