modesta Zukauskaite, alma littera, moteris, lieknejimo knygos,  sulieknek, atlanta treniruote, portugalija, keliones, atlanta travels, modesta silvand, fitness calendar, slaptomane

 

 

Programa

Fitnesas labai užimtiems žmonėms

 

Programa "Fitnesas labai užimtiems žmonėms" - tai efektyvus pratimų kompleksas kiekvienai dienai ir pagrindinės mitybos rekomendacijos. Tai konkretus treniruočių planas iš efektyvių pratimų lankstumui, kojoms, sėdmenims, jėgai ir gražiam presui. Taip pat labai veiksminga 20 minučių kardio treniruotė, teorija ir detalus visų pratimų aprašymas su nuotraukomis.

 

 Fitneso programa telefone

Kiekis ribotas!

10,90 €

Fitneso programa + laminuotas plakatas

Plakatai išparduoti. 

Su siunčiamu plakatu į namus Jūs gausite papildomą bonusą - 10% nuolaidą kelionei į Portugaliją. Kiekis ribotas!

19,90 €modesta Zukauskaite, alma littera, moteris, lieknejimo knygos,  sulieknek, atlanta treniruote, portugalija, keliones, atlanta travels, modesta silvand, fitness calendar, slaptomane

 

Programos tikslas: išjudinti Jūsų kūną ir paleisti į darbą natūralias funkcijas, kurios padeda atsistatyti organizmui ir suaktyvina medžiagų apykaitą (metabolizmą). Tokiu būdu siekiama normalizuoti kūno svorį - sulieknėti ar atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų ir turėti gražią figūrą bei pagerinti sveikatą, lankstumą, ištvermę ir bioenergetinį kūno potencialą.

 

Kiekviena treniruotė kasdien trunka apie 15-20 minučių, bet visas dienas galite daryti kaip vieną ilgą valandos laiko trenirutę keletą kartų per savaitę. Rinkitės Jums patogiausią variantą ir laiką!Programa plius laminuotas plakatas su pratimais

visada su Jumis, treniruokitės bet kurioje vietoje! 

 

modesta Zukauskaite, alma littera, moteris, Oksana pikul, lieknejimo knygos, COSMOPOLITAN,  sulieknek, atlanta treniruote, atlanta travels, modesta silvand, fitness calendar, slaptomane

 

Jūs gaunate prisijungimą prie programos mūsų saite, o taip pat į namus Jums atsiunčiamas (dydis A4) spalvotas dvipusis laminuotas (ilgalaikis!) plakatas su pratimais kiekvienai dienai. Išmokusi treniruočių planą, Jūs treniruositės žiūrėdama į šį plakatą su jame pavaizduotais pratimais. Labai patogu nešiotis ir naudotis. 

 
Du fitneso programos variantai, kuriuos galite įsigyti. 

Pirmas variantas - Jūs gaunate prisijungimą prie programos mūsų saite, o taip pat į namus Jums atsiunčiamas (A4 dydis) spalvotas dvipusis laminuotas (ilgalaikis!) plakatas su pratimais kiekvienai dienai. Prisijungimą prie programos Jūs gaunate iš karto po apmokėjimo ir savaitės bėgyje į namus gausite plakatą.

Antras variantas - programos įsigyjimas be laminuoto plakato. Jūs gaunate prisijungimą prie fitneso programos mūsų saite iš karto po apmokėjimo.


Programa "Fitnesas labai užimtiems žmonėms" susideda iš nedidelės teorinės dalies, pratimų komplekso kiekvienai dienai ir sąrašo rekomendacijų apie mitybą. 


Pratimų kompleksas kiekvienai dienai susideda iš:

1) teisingo ir patogaus grafiko kiekvienai užsiėmimų dienai ir tai trunka apie 15-20 min.;

2) efektyvus pratimų rinkinys lankstumui, tempimui, presui ir jėgai - daugiau nei 30 nuotraukos su atlikimo technikos detaliais aprašymais,

3) veiksmingas kardio (aerobikos) pratimų metodas.

 

Jums nebus nuobodu, nes kasdien atliksite vis naujus pratimus skirtingoms raumenų grupėms, žingsnis po žingsnio kokybiškai treniruodami visus pagrindinius kūno raumenis. 

 PROGRAMOS AUTORIAI

Vadim Silvand

Autorius efektyvios fitneso sistemos ATLANTA©.   Steigėjas, fotografas ir dizaineris projekto ATLANTA TRAVELS. Profesionalus jogos ir fitneso instruktorius. Asmeninis treneris ir konsultantas Rusijos čempiono Sergėjaus Rasshivaevo. Kūrėjas unikalių mokymo metodų ATLANTA SURFING FiTNess©. Dvasinis mentorius ir kaučeris.

Modesta Žukauskaitė-Silvand

Veikli visuomenės moteris. Rašytoja, motyvatorė, kulinarė, sportininkė. TOP Nr. 1 dviejų knygų autorė. Mitybos ir svorio kontrolės konsultantė. Padeda tūkstančiams moterų iš Lietuvos ir už jos ribų sėkmingai lieknėti ir keisti gyvenimo būdą.