Slaptomanes, pokyciu, greta girdziute, Erika burinskaite, kelione, atlanta, travels, slaptomane, modesta, zukauskaite, modesta zukauskaite

Energija. Sveikata. Motyvacija.

Surfing. Yoga. Dolphins. SPA.

Pokyčių kelionė

Naujoji programa keičia kūną ir mintis. Banglenčių sporto (surfing) pamokos. Kasdien jogos ir fitneso užsiėmimai. Mokymai fitnes sistemos ATLANTA. Programą veda patyrę sertifikuoti instruktoriai.

Bei vandenyno safaris su delfinais, magiški saulėlydžiai ant dievų kyšulio ir dar daugiau!

Apgyvendinimas kurorto viešbutyje ★★★★, kuris įsikūręs gamtos draustinyje. Rojaus peizažai pietinėje ir vakarinėje Atlanto vandenyno pakrantėse.Surfing + Joga Portugalijoje

Skrendame kartu surfinti į Portugaliją !?!!

Slaptomanes, pokyciu, greta girdziute, Erika burinskaite, kelione, atlanta, travels, slaptomane, modesta, zukauskaite, modesta zukauskaite

Prisijunkite prie grožio ir estetikos, nes kelionė į Portugaliją prie Atlanto vandenyno dovanoja daug malonumo!!!


Kurortas provincijoje AlgarvėjeGyvenimo būdas harmonijoje su gamta

Mūsų kurortas įsikūręs pietinėje Portugalijoje - Algarvėje: valstybiniame gamtos draustinyje, penkios minutės nuo pietų ir dešimt minučių nuo vakarinės vandenyno pakrantės, netoli Sagres ir Lagos miestų. Tai neabejotinai rojaus kampelis, dėl savo grožio, o dviejų arti esančių pakrančių pliusas – geriausia vieta užsiimti surfing visus metus, nes bangos formuojasi ir link rytinės pakrantės ir link pietinės pakrantės, tad visada surasime geriausią bangą!


Jaukus apgyvendinimas vilose.Kiekviena vila mūsų kurorte paruošta ir apstatyta su meile.

Apgyvendinimas vilose su visais patogumais. Vilos pastatytos ramioje, vaizdingoje kurorto vietoje, kur puikiai pailsėsite po aktyvių dienos treniruočių. Čia galite mėgautis ramybe ir aplinkinių nesugadinta gamta. Mūsų vilos yra labai patogios ir jose jausitės kaip namuose.  Šalia vilų teritorijos yra supermarketas, kuriame rasite viską, ko Jums prireiks.

SPA / Vonia arba dušas • Bidė • Tualeto reikmenys • Plaukų džiovintuvas • Skalbimo mašina • Lygintuvas • Virtuvė • Šaldytuvas • Mikrobangų krosnelė • Indaplovė • Kavos virimo aparatas • Virtuvės reikmenys • Viryklė • Orkaitė • Skrudintuvas • Grilis • Balkonas • Vidinis kiemas • Televizorius • Radijas • DVD grotuvas • CD grotuvas • Palydovinė televizija • Seifas • Oro kondicionierius • Židinys • Sofa • Spinta / Garderobas.Kelionės programa ir užimtumas

Pokyčiai kiekvieną akimirkąMūsų kelionės - poilsis kūnui ir sielai, kur kasdienis fizinis aktyvumas, naudojamas banglenčių pamokose ir jogoje, suteikia motyvacijos, žvalumo, gerina sveikatą, energiją ir kelia nuotaiką!!!


Surfing pamokosNepakartojamas skrydžio jausmas čiuožiant bangomis!

Surfing mokymąsis (2-3 valandas per dieną) vyksta gražioje Atlanto vandenyno pakrantėje. Pamokos vyksta su surf-stovyklos šeimininku Samueliu Furtado, gerbiamu Portugalijos banglentininku, kurio asmeninė patirtis suteikė jam sertifikatą mokyti surfingo.

Surfing – tai puikus sportas, nepriekaištingas viso kūno treniravimas leidžia jam vadintis aktyviu ir naudingu. Surfing - tai stebuklas, suteikiantis neapsakomo entuziazmo!! Kaip yra pasakęs Sergėjus Rassyvaevas „ Įspėjame, surfing sukelia priklausomybę“.

Niekas negali perteikti įspūdžių, kai čiuži bangomis. Tai reikia patirti kiekvienam!


Surfing (angl. Surfing) - tai plaukimas ant bangos su specialia lengva lenta. Yra kelios panašios sporto šakos, besiskiriančiomis techninėmis priemonėmis, pavyzdžiui, burlenčių sportas - plaukimas ant lentos su bure.


ATLANTA FiTNessKasdien užsiėmimai siekiant pagerintį fizinę kūno būklę pagal efektyvią fitneso sistemą ATLANTA

Kasdieniai užsiėmimai ATLANTA (pratimai + kvėpavimo pratimai) vilų teritorijoje arba ant šilto bei švaraus smėlio vandenyno pakrantėje. 

Šie užsiėmimai skirti tempimui, lankstumui, harmonijai ir kūno poilsiui po aktyvių surfing treniruočių vandenyne.

Atraskite savo kūno grožį ir sveikatą, kuri neatsiejama nuo Jūsų prigimties.

www.A-TRAVELS.com

Safari Atlanto vandenynePasimatymas su delfinais!

Kelionė į atvirą vandenyną specialia valtimi - safari, kurioje galima pamatyti vandenyno gyventojus delfinus, taip pat banginius arba orkas.

Delfinai yra vieninteliai žinduoliai su savimone, sąmoningumu ir emocijomis, taip pat kaip ir žmogus.

Tai įdomu. Indija tapo ketvirtąja šalimi, kuri uždraudė delfinus laikyti nelaisvėje. Anksčiau panašūs veiksmai buvo priimti Kosta Rikoje, Vengrijoje ir Čilėje. Indai delfinus vadina "asmenybę arba žmogus kitos kilmės".. 

Aplinka, užpildyta teigiamomis gyvenimo vibracijomis, keičia mūsų mintis.


SPA kompleksasSaunos. Džiakuzi. Baseinai.

Kurorte yra gražus SPA centras su turkiška (hamamas) ir suomiška pirtimi, sūkurine vonia ir baseinas. Taip pat du dideli žydri lauko baseinai (vienas negilus baseinas skirtas vaikams), apsupti gražių palmių ir kitų pietinių augalų. Kai plaukioji šiame baseine, gali mėgautis paukščių čiulbėjimu, palmių čežėjimu, šiltu vėjo kutenimu ir kitais maloniais gamtos garsais. 

Raumenų atpalaidavimas po treniruočių ir organizmo valymas.


Saulėlydžio sutikimai labiausiai nutolusiame Europos taškeBurtai pildo mūsų svajones!

San-Vicente (port. Cabo de São Vicente.) - kyšulys pietvakarių Portugalijoje. Tai labiausiai į pietvakarius nutolęs kyšulys Europos žemyne.

Vieną iš vakarų (o gal ir daugiau!) praleisime labiausiai nutolusiame pietvakarių taške Europoje, ten, kur susijungia pietinė ir vakarinė pakrantės – San Vincento iškyšulyje. Šioje vietoje stovi pats didžiausias pasaulyje švyturys. 

Nuo seniausių laikų šis kyšulys yra laikomas šventa vieta. Tai matyti iš šalia įkurtų akmeninių paminklų, skirtų įvairių dievų garbinimui.

Ši vieta pilna magijos ir burtų. Manoma, kad, jei šioje vietoje sugalvosi norą, tai jis tikrai išsipildys. Čia mes stebėsime saulėlydį į Atlanto vandenyną!

Visata turi savas gyvenimo paslaptis.


O taip pat:

Kasdien pervežimai į paplūdimį ir atgal su džipais ar autobusiukais.

Nuoma surfing lentų ir hidrokostiumų.

Ekskursijos ir fotografavimasis ant nuostabių ir vaizdingų Atlanto vandenyno pakrančių!


Vakarėlis po atviru dangumi su vietinių portugalų virtuve! Nauji susitikimai ir pažintys su žmonėmis iš viso pasaulio!

Kasdien skanūs ir sveiki europietiški pusryčiai.

Interneto ryšys "Wi-Fi".

Televizija. Radijas. DVD ir CD grotuvai. Palydoviniai kanalai.


Gražus portugališkas įdegis, daug malonumo ir teigiama energija ilgam!!!


slaptomanes, pokyciu, kelione, atlanta, travels, modesta, zukauskaite, slaptomane

Ar žinai, kad.. įdegusio kūno mados pradininkė buvo žymi prancūzų gražuolė Coco Chanel, 1923 metų vasarą Kanuose žurnalistams pareiškusi, kad "sniego baltumo veidas, kuriuo taip didžiuojasi salonų poniutės, atrodo negražiai, o graži oda - tai saulės išbučiuota oda!". Tai tapo prancūzų vasaros gyvenimo būdo perversmu. Nepriekaištingas įdegis tapo kone privalomu vasaros atributu ir to siekia kiekviena mergina.Mūsų programos išskirtinumas ir unikalumas

Gyvenimo būdas HARMONIJOJE SU GAMTA

Draugai, kokie privalumai ir išskirtinumai mūsų kurorto Portugalijoje? Tai sukurta IŠ ŠIRDIES. Mūsų kelionės - šventė kūnui ir sielai, kurios suteikia harmoniją ir spinduliavimą, taip pat rūpinasi gyvybingumu ir sveikata. 

    Mūsų kelionių tikslas - tai maksimalus ir pilnavertiškas poilsis, bei kiekvieno dalyvio fizinių ir protinių sugebėjimų atskleidimas. Mūsų kelionės - tai sportinės atostogos ir aktyvus laisvalaikis, kur kasdieninis fizinis aktyvumas naudojamas banglenčių treniruotėse ir jogos bei fitneso užsiėmimuose, kurie neleidžia nuobodžiauti ir tapti "daržove", apatiškai spoksančią į gyvenimą ir aplinkinį pasaulį. Kiekviena nauja diena mūsų kelionėje suteikia gyvybingumą, užkrečia energija ir puikia nuotaika! 

   Gamta, kurioje yra įsikūrusios mūsų vilos ir kur vyksta užsiėmimai, apdovanotos dangišku grožiu: paplūdimys yra nacionalinio Portugalijos draustinio teritorijoje, atokiau nuo "civilizacijos" šurmulio ir yra laikomas vienas iš gražiausių pasaulyje!! Tai spalvingi, dangiški vaizdai, tyla ir ramybė. Oras kupinas žolelių, gėlių ir eukaliptų kvapo!.. Štai tuo ir yra garsus mūsų regionas! 

  Tai vieta, kur Jūs galite pabūti su savimi ir gamta. Daugybės narių atsiliepimai ir įspūdžiai patvirtina, kad po šios kelionės grįžta namo ir "spindi" tarytum saulė, žavi ir džiugina gera nuotaika visus aplink!


Atsiliepimai ir įspūdžiai

"Tai geriausia kelionė mano gyvenime!.."

Iš daugiau nei 200 dalyvių.Norintiems yra galimybė pajodinėti žirgais vandenyno pakrante, kalnais, slėniais, apylinkėmis. Tai papildoma paslauga, kurią teikia mūsų draugė Linda.

Štai kainos:

⇢ Pradedantiesiems: pažintis su žirgais, pirmas pasivaikščiojimas nuostabiu kraštovaizdžiu su instruktoriaus priežiūra - 25 € už 45 minutes. 

⇢ Turintiems patirtį su šiais nuostabiais gyvūnais: jodinėjimas vaizdingoje Atlanto vandenyno pakrantėje - 85 € už 3 valandas; ir jodinėjimas vaizdingais slėniais ir kalnuotomis vietovėmis - 40 € už 1 valandą.Sveiki atvykę!