Klienčių rezultatai


Tokių rezultatų sulaukiama laikantis mano asmeniškai sudaryto mitybos plano arba perskaičius mano išleistas knygas.

Kad būtų patogiau žiūrėti nuotrauką, paspauskite ją ir ji taps didesnė.


Klienčių atsiliepimai ir įvertinimai

Kad būtų patogiau skaityti atsiliepimą, paspauskite jį ir jis taps didesnis.


 

Mes laikomės konfidencialumo politikos, todėl apačioje klientų vardai, pavardės ir kai kurios nuotraukos paslėptos ir pakeistos. 

 


Parašykite ir Jūs savo atsiliepimą!

Comments: 76
 • #76

  Agne (Tuesday, 07 January 2020 08:03)

  Sveiki Modesta ir Vadim.
  Na ka menesiukas baigesi jauciuosi puikiai apimtys tikrai sumazejo nemeciau 4kg.buvo truputuka nuklydimu sventes juk�planas lb grazus matosi daryta su daug meiles.Aciu jums lb

 • #75

  Sigrita Dzvonkute (Sunday, 08 December 2019 15:34)

  Su pirmu planu atsikraciau 13 kg per 8 savaites. Su antruoju nebuvo lengva nes truko valios bet 8 kg per 4 savaites. RECEPTAI SUPERINIAI.

 • #74

  Laima (Monday, 26 November 2018 14:41)

  Maistas puikus,labai lengvai gaminamas�-6,5 kg per men.,jauciuosi puikiai�Aciu

 • #73

  Algida (Friday, 20 July 2018 15:31)

  Po 4 savaičių sudarius Jums mano mitybos planą ir įsiklausiusi į mano pageidavimą, numečiau beveik 5 kg. Taip ,nebuvo lengva pradėti, tačiau noras buvo didesnis .
  Ir galiu pasakyti, šis planas man buvo geriausias kiek teko laikytis dietų ar planų. Receptai originalūs, skanūs. Galimybė pasirinkti nedaug laiko užimantį gamybos receptą. Atradau daug naujų skonių. Su kiekviena diena, buvo vis lengviau. Atsirado energijos, jėgų. Pradingo mieguistumas. Iš aplinkinių komplimentai, kad "tirpstu" akyse�. Dar daugiau suteikė jėgų gyventi taip, kaip dabar gyvenu. Per keturias savaites supratau kada, kaip, ką valgyti. Ačiūūūū Modesta �
  Ačiū merginoms iš VIP puslapio, už klausimus, atsakymus, viena kitos palaikymus

 • #72

  Irena (Tuesday, 26 June 2018 19:43)

  #motyvacija Žinutė mums nuo Irenos ir jos mėnesio rezultatas. Tekstas netaisytas.

  "Sveiki!
  Siandien man pasibaige ketvirta savaite.
  Esu be galo laiminga, kad ja pradejau☺
  Visu pirma del to, kad zymiai pagerejo mano savyjauta. Jau trecia diena, nuo plano pradzios pajutau energijos antpludi, kuris iki dabar ir islyko.
  Visi receptai yra begalo skanus ir kiekviena diena laukdavau su nekantrumu ir mintim, ka gi as siandien ragausiu...
  Mergaites plano laikiausi 90-95%, nuo antros savaites pradejau daryt fitneso pratimelius rytais 20-25min, kas ryta.
  Siai dienai parasti -5-6kg, negaliu tiksliai atsakyt per kuria savaite kiek numiaciau ,kadangi per visa ta laika svėriausi tik du kartus, bet rezultas yra akivaizdus.
  Tikrai žadu ir toliau taip matintis ir paversti tai gyvenimo budu.
  Su šiuo planu ir Modestos deka jauciuos zvali, energinga ir sveika! Aciu Modesta!"

 • #71

  Vaida (Wednesday, 23 May 2018 15:49)

  Sveiki,
  Prieš pusantros savaitės praėjo mano 4 savaitės (dėl laiko stokos neparašiau laiku... :)). Tos keturios savaitės prabėgo labai greitai ir nepastebėtai. Visiškai atsisakiau saldumynų ir net kavą (1 puodelį ryte) pradėjau gerti be cukraus, kas atrodė neįmanoma. Rezultatas: minus 6 kg, sumažėjusios apimtys ir pilvas!!! Gaila tik, kad taip ir nepradėjau sportuoti... :( Maistas buvo labai skanus ir įvairus, anksčiau aš daugelio produktų net nevalgiau arba buvau juos pamiršusi. Aišku, dėl laiko trūkumo, nepasigaminau visko, kas priklausė pagal meniu, o kartas nuo karto tekdavo valgyti vakar dienos patiekalus. Bet, manau, kad išbandyti visus patiekalus dar tikrai turėsiu laiko. Dabar jaučiuosi gražesnė, lengvesnė ir dar vikresnė. Noriu palengvėti dar kokius 6 kg (nors dabar svoris pradėjo nebekristi) ir visiškai atsikratyti pilvuko! Tikiuosi, kad su tavo, Modesta, pagalba man tai pavyks. Na ir aišku tikiuosi, kad kažkaip pradėsiu sportuoti. Ačiū tau, Modesta!

  Kaip manote, kas lieknėjimo programoje turėtų būti kitaip? Ką patobulintumėte?: Programa manau tobula, jei per 4 savaites pavyko atsikratyti net 6 kg !!!

 • #70

  Dainora (Wednesday, 23 May 2018 15:48)

  Laba diena,
  prabėgo ir mano 4 savaitės. Nukrito 6,6kg, kuo labai džiaugiuosi! O krito tikrai labai lengvai. Skaičiai ant svarstyklių vis džiugindavo ir džiugindavo :) Ir anksčiau savo jėgomis pavykdavo po 12kg numest, bet mažindavau maisto kiekį, jausdavausi silpna, alkana, todėl vėliau visas grįždavo atgal ir su pliusu. O dabar tikiu, kad šį kartą gali tikrai pavykti! Tikrai tikiu! :)
  Bendra savijauta puiki, nuotaika gera! Norisi ir toliau valgyt skaniai ir lieknėt :)
  Iš plano labiausiai patiko angliavandenių taisyklė. Susiskaičiavau kokios 6 valandos man patogiausios, tai ir valgau be rupesčių. O saldumo kirminui nuramint renkuosi džiovintus vaisius, pakanka vos kelių. Maistas tikrai skanus, jaučiuosi soti, kartais net visos porcijos nesuvalgau. Čia tik pradžia, reiktų numest dar ne vieną kg, todėl su dideliu užsidegimu tęsiu savo pokyčių kelią. Ačiū Modesta!

  Kaip manote, kas lieknėjimo programoje turėtų būti kitaip? Ką patobulintumėte?: Kadangi nesu labai išranki maistui, man tiko viskas. Planas pakankamai lankstus, maistas skanus.

 • #69

  Audrone (Sunday, 06 May 2018 22:25)

  Laba vakara norecau numesti svori nes dabar sveriu 72 kg aciu noriu gauti mitibios planius

 • #68

  Donvina (Wednesday, 25 April 2018 15:55)

  Keturios savaites su mitybos planu praejo labai greit ir tikrai lengva buvo laikytis plano. Receptai skanus, sotus ir kas svarbiausia, greit paruosiami. Plano laikiausi sakyciau 98% ir tuo paciu sportavau. Per menesi nukrito 8kg ir apimtys sumazejo po 4cm. Kolegos darbe ir namiskiai tai pastebejo ir dziaugesi kartu su manimi pasiektais rezultatais. Labiausiai dziaugiuosi, jog pakeiciau ne tik savo mitybos iprocius, bet ir poziuri i mityba, nebesinori visko is eiles valgyti ar smaguriauti. Atsirado daugiau energijos, o tuo paciu ir nuotaika geresne. Noriu pasiekti savo uzsibrezto tikslo ir susigrazinti dailias kuno linijas, tad neketinu sustoti ir toliau laikysiuosi ismoktu sveikos mitybos principu.

 • #67

  Rita (Monday, 23 April 2018 17:12)

  Štai ir praėjo mano keturios savaitės. Plano laikiausi tik kokių 80 procentų. Bet rezultatais esu labai patenkinta. Minus 4 kg. Plano laikytis buvo labai lengva. Sužinojau ir išbandžiau, daug naujų receptų, meniu pasidarė daug įvairesnis :)
  Ir toliau planuoju siekti savo užsibrėžto tikslo. Ačiū Jums :) Viskas patiko.

 • #66

  Justina (Thursday, 19 April 2018 20:32)

  Pasibaigė ( o kartu ir iš naujo prasidėjo) mano 4 savaičių kelionė naujos mitybos taku. Prisipažinsiu, nė kiek nesigaliu , kad kreipiausi į Jus, tiek kainos , tiek informacijos santykis nenuviliantis. Jau po pirmos savaitės jaučiausi perpildyta energijos , kas esant bemiegėms naktims ( vaikui dantys dygsta...)maniau yra neįmanoma, arba įmanoma tik geriant kibirais kavą! Receptai lengvi ir svarbiausia skanūs ( tik avinžirnių taip ir neprisijaukinau.. :( ) Atradau užkandžių naudą ir sotumą nekemšant kas papuola ir kada papuola.Dvi savaitės ėjosi kaip iš pypkės, trečioji - nuklydimų metas ( eh tas mano gimtadienis ir svečių gausa ;) ) bet paskutinioji - vėl gražino į vėžias. Sportu prisiverčiau irgi užsiimti tik paskutinę savaitę. Esu įsitikinus, kad sportuojant nuo pirmų dienų būtų geresnis rezultatas, o kolkas džiaugiuosi nieko nedarant -3 kg, lengvumo jausmu, energijos sankaupom, atrastais skoniais. Komplimentų kolkas nėra...bet tikiuosi greitu laiku jų sulaukti, nes prisipažinsiu vėl nuklydau į lankas su maistu, matyt, kartu nuklydo ir nusipelniusieji komplimentai. :( AČIŪ buvo verta!

 • #65

  Vida (Wednesday, 18 April 2018 16:59)

  noriu labai tų ledų pasigaminti namuose.Nesveika bet skanu

 • #64

  Lina (Tuesday, 10 April 2018 20:42)

  Ir aš baigiau savo keturių savaičių mitybos planą.Esu labai patenkinta,viskuom patenkinta,ir mitybos planu ir su atsikratytu svoriu.Per tą laikotarpį netekau apie 5kg,o taip pat sumažejo apimtis, diržą seguosi per viena skylute toliau�. Anksčiau galėdavau visą dieną išbūti nevalgiusi,sportuodavau tris kartus per savaitę,ir taip kad prakaitas liedavosi per kraštus�,o svoris kaip nekrito taip nekrito.Su šiuo mitybos planu supratau,kad viska dariau ne taip, kaip reikia.Tikrai laikysiuos mitybos plano ir toliau gaminsiu pagal Jūsų receptus.Aciū Jum už tai kad esat ir padedat suprast kas yra sveikas ir skanus maistas.�

 • #63

  Egle (Monday, 09 April 2018 16:24)

  Baigesi ir mano 4 savaiciu mitybos planas� numeciau 5,8 kg,cia labai daug. Startavau su 71 kg, tada kol laukiau plano valiausi organizma, tai pameciau 2 kg, tai supliusvus 7,8 kg, cia yra labai daug, svarbiausia kad per laisva diena 7 diena vistiek islieka noras palaikyti sveika mityba ir pagal rekomendacijas papusryciaut, papietaut ar vaisiu suvalgyt tam tikru reikiamu momentu � buvo nuklydimu per paskutine savaite (svenciau gimtadieni) bet neleidau sau labai persistengt tad Valio man �. Labai bijau pabaigus programa ataugti viska, ar nelaiku valgyt kazka kai nera plano,ar kad sustos tas svoris, ar kad prades augti, bet esme tokia, kad programos metu alkio nejauciau buvo idomu kazka kitokio gaminti su paprasciusiais produktais. Siek tiek jausdavau tinguma vakarais � bet kai kurios porcijos pilnos budavo neiveikiamos, turbut susitrauke skrandis �. Taigi aciu,Modesta, nes savo gimtadieni sutikau ne su pupsanciu pilvu i prieki, ir sedmenim atgal � o su grazesne ir dailesne figura galejau maivytis pries veidrodi, besimatuodama drabuzius i kuriuos jau senokai neitilpau ! ❤️

 • #62

  Dominyka (Monday, 09 April 2018 16:22)

  4 savitės praėjo labai lengvai, numečiau 4 kg. Nuotrukose nėra labai pastebima, bet as pati tai jaučiu ir matau. Sergu diabetu ir labai džiaugiuosi, kd sumažėjo vaistų dozės ir tikrai jaučiuosi labai gerai, ir toliau nesustosiu ir stengsiuos gyvent sveikai!

 • #61

  Daiva (Monday, 09 April 2018 16:22)

  Sveiki, praėjo 4 savaitės ir rezultatas- 5 kg. Pirma savaitę krito daugiausia, bet ir sunkiau buvo pakeisti savo įpročius. Siai dienai grįžti prie savo buvusio maisto net neketinu. Valgiau tragiskai. Turiu keleta savo mėgstamiausių patiekalų, kuriuos valgiau net tris dienas iš eilės, tai cukinijų ir morkų blynai. Saldžių patiekalų dar nebandžiau, kol kas dar neleidžiu sau. Ir vakarinis užkandžiavimas dabar nebeaktualus, nes valgymas rekomenduotu laiku viską sudeliojo tinkamai. Nors iki savo svajonių svorio dar reikia padirbeti, bet net neabejoju, kad pavyks. Didžiausias mano motyvacinis variklis aplinkinių skeptiška nuomonė: nesąmonė, neįmanoma ir visas svoris grįžta... nei velnio, jiems įrodysiu, kad įmanoma ;-). Taigi rekomenduoju visiems, nes ai tikrai veikia ir su maistunereikia trypti virtuvei po pora val. super"

 • #60

  Svajonė (Monday, 09 April 2018 16:20)

  Noriu pasidžiaugti ne tik savo rezultatais, bet ir ištverme. Netikėjau, kad aš turėsiu valios. Šis mitybos planas man labai patiko. Net laukdavau rytojaus kada galėsiu vėl išmėginti naujus receptukus. Savo mityba užkrečiau ir vyrą, kuris padėjo man nenuslysti, ir eiti pirmyn. Per mėnesį pavyko atsikratyti 4 kg. Gavau ir komplimentų, kad mamytė po gimdymo gerai atrodo. Ir pati noriu toliau gyventi su sveika mityba. Nes dar turiu ir reikia numesti ne vieną kilogramėlį. Tikiuosi šių gerų žmonių pagalba man pavyks siekti tolimesnių rezultatų.

 • #59

  Ernesta (Wednesday, 04 April 2018 20:03)

  Visos keturios savaitės prabėgo labai greitai ir rezultatas -3 kg ir gera savijauta. Receptai nesudėtingi ir valgiai labai skanūs, labai didelė maisto įvairovė. Aišku buvo ir nukrypimų ir palūžimų, bet rezultatu patenkinta ir toliau judėsiu į priekį ir sieksiu savo tikslų :)

 • #58

  Gabrielė (Wednesday, 04 April 2018 20:00)

  Iš tikrųjų nemaniau, kad valgant sveikai yra tokia didelė maisto įvairovė, kurios mano organizmas anksčiau tikrai neturėjo. Man patiko, kad sužinojau, jog keptas kiaušinis nėra blogai, nes tai tikrai labai skanus patiekalas su pilna visokių žalumynų, ko negalėčiau pasakyt apie virtus, nes juos valgyt ankstesnėse dietose būdavo per daug sudėtinga. Ir šiaip virtų dalykų labai mažai mėgstu, todėl džiaugiuosi, kad kepant galima taip pat sveikai maitintis. Didžiausi dalykas ko aš išmokau tai nepersivalgyti ir gerti daug vandens. Numečiau -3 kg. Vien kai pradėjau gerti vandenį su citriną kasryt, man labai pagerėjo nuotaika ir nuo to maisto, kuris yra plane aš niekada nesijaučiau apsunkusi, nors ir buvau soti. Ko negalėčiau pajusti valgydama ką nors nesveiko. Noriu toliau siekti gražesnės versijos savyje. Norėčiau mylėti save tokia kokia esu, bet to niekada nemoku ir neišmokau, kol neatsikratau bent kelių kilogramų, o valią susigražinti nėra lengva.

 • #57

  Sonata (Tuesday, 03 April 2018 19:54)

  Baigesi mano keturiu savaiciu planas,esu patenkinta,nukrito 4kg. Mityba man labai patiko, turejau anksciau problemu su pilvo putimu,dabar po siu keturiu savaiciu viskas susitvarke. Siaip labai patiko kotletukai is morku,grikiu,aviziniu dribsniu, nors mano plane ir nebuvo itraukta bet pabandziau. Aciu uz si plana ir toliau sieksiu rezultatu,nes mano tikslas numesti bent jau12kg.

 • #56

  Olga (Monday, 02 April 2018 21:55)

  Sveiki. Na štai baigėsi ir mano 4 savaiės. Kažkaip nepajaučiau visai kaip jos greit prabėgo. Rezultatas -6kg ir čia be sporto ir su nuklydimais. Esu patenkinta bet dar yra kur temtis. Lenkiu prieš jus galva kad padėjot ir nukreipėt teisinga linkme. Patiekalai skanūs lengvai pagaminami. Nuotaika puiki savijauta taipat. Siekis butu numesti dar ir daugiau. Tikiuosi ir toliau man sekis taip gerai. AČIŪ JUM DIDŽIAUSIAS ������ Lauksiu tolimesniū nurodymū.

 • #55

  Agne (Monday, 26 March 2018 22:48)

  MOTYVACIJA
  Sveikos gražuolės � Noriu su Jumis pasidalinti savo rezultatais po 4 sav. mitybos plano. Ir parodyti, kad nėra nieko neįmanomo.
  Svoris pradėjo augti dėl autoimuninio tiroidito ir hipotirozės (skydliaukė), kadangi sulėtėjo medžiagų apykaita, priaugau daug svorio. Viską buvau išbandžius, kad tik atsikratyčiau nereikalingų kg įskaitant ir nuovargį, pilvo pūtimą. Dabar jaučiuosi puikiai, žvali, energinga ir beabejo laisvesnė. Mitybos plano laikiausiai pilnai su viena cheat day. Valgiau tris kartus be užkandžių ir vaisių, tiesiog jų nereikėjo. Kiekvienas rytas prasidėdavo 5min kardio mankšta. Mano rezultatai po 4sav. yra -5kg ir -15cm apimčių (per krūtinę +taliją+pilvą). Todėl galiu pasakyti, kad viskas yra įmanoma nepriklausomai nuo ligų ir negalavimų. Reikia tik savim tikėti ir siekti savo tikslų. Noriu padėkoti Modesta Žukauskaitė-Silvand už naujo gyvenimo pradžią �

 • #54

  Nijole (Monday, 26 March 2018 16:07)

  Sveiki, baigiau 4 sav. Rezultatas minus 1,3 kg. Nedaug, bet ir atsvorio neturiu, taip pat porą savaitgalių tikrai sugriešijau. Pirmadieniais visad grįždavau į teisingą kelią:) Mano bėda visada būdava maitinimasis vakarais. Šias 4 savaites aš tuos vakarus sustačiau į rėmus. Tikrai nebuvo sunku. Atradau labai įdomių receptų, kur tikrai apie tokius nebūčiau pagalvojus. Didžiausias atradimas- morkų blynai. Dabar visada žinau, ką galima labai greit pasigaminti, kai esi peralkus. Nebereikia griebtis dešros, lašinių ar bulkų, o po to dar ir sočios vakarienės. Tad ačiū už tai. Aš neketinu kol kas nutraukti šios mitybos programos, nes ji man tinka ir patinka. Sieksiu toliau kantriai savų tikslų ir labai lauksiu naujų rekomendacijų!

 • #53

  Agne (Monday, 26 March 2018 16:07)

  Baigėsi 4-toji mitybos plano savaitė! Maitintis ir siekti savo tikslo nebuvo sunku, nes labai buvau užsidegusi kardinaliai keisti savo mitybą ir įpročius. Valgiau tris kartus, be užkandžių ir vaisių, rytas prasidėdavo su mankšta. Mitybos plane patiko, kad daugelis patiekalų iš daržovių taip pat lengvas jų paruošimas. Šios dienos rezultatas -5kg ir apimčių sumažėjimas (per krūtinę+taliją+pilvą) yra net -15cm. Dabar jaučiuosi žymiai žvalesnė ir lengvesnė. Ir tai tik pradžia, mano planuose dar -10kg. Noriu paskatinti visas siekti savo užsibrėžtų tikslų ir tapti sau gražesnėms. :)

 • #52

  Giedrė (Saturday, 24 March 2018 20:31)

  Sveikos!
  Labai ačiū už mitybos planą, kurio po įsigijimo normaliai pradėjau laikytis po per daug ilgo laiko. Mityba įvairi, net nustebino kiek daug reikėjo išbandyti patiekalų. Vieni patiko, kiti mažiau imponavo, taip sužinojau kokių produktų nemėgstu. Labai gerai jaučiuosi, turiu energijos veiklai. Esu patenkinta rezultatu, nes jaučiantis visada sočiai ir mažai sportuojant, turint savaitgalio nusižengimų, numečiau 4 kg. Iš šono gal ir nelabai matosi. Bet labai jaučiu, kad rūbai tapo patogesni ☺ iki norimo tikslo dar ilgas kelias. Bet labai stengsiuosi nepasiduoti.

 • #51

  Darija (Saturday, 24 March 2018 20:26)

  Keturios savaitės taip greitai ir taip lengvai praėjo! Nereikėjo imtis kažkokių drastiškų veiksmų ar visiškai pakeisti savo mitybos, tiesiog ji buvo sudėliota tinkamai. Patiekalų pasirinkimas gausus, nenuobodus galima vis kažką naujo išbandyti. Nebuvo kažkokio šoko, viskas vyko palengva, nejaučiant alkio. Su kiekviena diena savijauta vis gerėjo, nuotaika taip pat. Geriausias komplimentas man- tai mano pačios gerėjanti savijauta. Susiformavę nauji mitybos įpročiai nugulė į galvą tikrai ilgam! Praėjus šioms keturioms savaitėms tikrai nežadu sustoti :) Ačiū

 • #50

  Kristina (Saturday, 24 March 2018 20:19)

  Mielos bendrakeleivės, skubu pasidalinti savo laimėjimais. O jų net keli :) Visų pirma tai svoris ( nukrito geri 5 kg, visų antra apimtys. Jos sumažėjo ir vakar pirmą kartą nusipirkau 38 dydžio suknelę, o prieš tai dėvėjau 42 dydį....kadangi artėja mano vestuvių diena, neseniai vykau matuotis savo vestuvinės suknelės ir tas vaizdas veidrodyje mane nuoširdžiai pradžiugino, pagaliau buvau sau graži :) Na o didžiausiu savo pasiekimu laikau tai, kad nėra jausmo, jog laikausi kažkokio mitybos plano, dietos ar pan...aš tiesiog gyvenu, skaniai valgau ir.. LIEKNĖJU :) už visa tai nuoširdžiai dėkoju Modesta Žukauskaitė-Silvand, nes po daug daug ieškojimų pagaliau jaučiuosi atradusi tai, kas tikrai man tinka ir motyvuoja nesustoti

 • #49

  Darija (Friday, 23 March 2018 19:54)

  veika, Modesta � Praėjo 4 savaitės nuo to laiko, kai pradėjau laikytis mitybos plano. Labiausiai džiugina ne numestų kilogramų skaičius, bet bendra savijauta- jaučiuosi turinti daugiau energijos bet atsikračius "rinkučių' nuo šonų. Iš tikrųjų gaila, jog numečiau tik 3kg, bet galbūt įtakos galėjo turėti tai, jog pradėjau labaiiii intensyviai sportuoti (5kartus per savaitę) ir riebaliukai pradėjo virsti į raumenuką kažkokį? � Prieš porą metų gana intensyviai sportavau, dabar pradedu grįžti į tą ritmą. Pastebėjau, kad intensyviai sportuojant svarstyklės kiekvieną rytą rodo didesnį svorį, o nesportuojant sakykim kokias 3 dienas, svoris būna mažesnis Kalbant apie patiekalus, tai vauuu viskas skanu ir greitai pagaminama. Įsimylėjau avinžirnius iki begalybės... Ryte prabudus iškart galvoju kokias daržoves kuo greičiau suvalgyt, nes atrodo man taip jų reikia, taip skanu. Ačiū Tau, kad į mano gyvenimą įnešei tokių pokyčių!! Atrodo, kad gyvenime galėtų nebelikt mano taip mėgstamų bulvių bei ryžių, dabar į juos pasižiurėjus visiškai nevilioja. Ačiūū labai!! Tik vat įdomu, ką daryti, kad sportuojant svoris mažėtų, o ne augtų?

 • #48

  Viktorija (Friday, 23 March 2018 18:30)

  Sveika, Modesta,
  labai greitai praskriejo tas mėnuo. Iš tikrųjų, labai džiaugiuosi pasiektais rezultatais.
  Apimčių nepamatavau nei pradžioje, nei dabar, tačiau aiškiai matau, jog pasikeitė - pagaliau ir vėl galiu dėvėti tuos rūbus, kurie buvo spintoje paslėpti, su įsivaizduojama etikete "kai bus pora kg mažiau".
  Mano tikslas nebuvo grandiozinis, tačiau pasiekiau tai, ko norėjau. Kalbant apie patį planą ir receptus - viskas šaunu. Pradžia buvo gana sudėtinga, nes norėjosi viską daryti tinkamai, tai ir gaminau po tris patiekalus ir laiką gaišau, tačiau paskui pagavau savo ritmą ir būdus ir viskas tapo žymiai paprasčiau. Ir kartais jau nebereikia žiūrėti į receptų bazėje patalpintus receptus, pati pagal organizmą jauti, ko reikia tuo metu:)
  Labiausiai džiaugiuosi tuo, jog išmokau nebeužkandžiauti ir neragauti visko po truputį (tas „truputis“ ir sudarydavo didžiausią kalorijų ir nereikalingo maisto kiekį).
  Žinoma, per šį mėnesį kartą į savaitę turėjau "cheat day", tačiau pagaliau saldumynai tapo ne tik pramoga, nes mato akys, bet ir tooookio skanumo. Ir drąsiai galiu pasakyti, jog visai nepakenkė procesui:)
  Dabar tikrai liko tik sporto pagalba stiprinti kūną ir nenukrypti nuo teisingos mitybos.
  Ačiū!

 • #47

  Diana (Friday, 23 March 2018 17:39)

  Laba diena Modesta,

  Pasibaigė mano 4 savaitės ir esu tikrai patenkinta :)
  Prisipažinsiu - plano laikiausi ~60%, pilnai atsisakiau cukraus, bet vis susigundydavau kokiu nors saldainiu (esu be galo didžiulė smaližė) ar pyrago gabaliuku (kai prasideda šeimoje šventės, nuo jų niekur nepabėgsi). Nusižengusi planui ant savęs nepykdavau, o toliau laikiausi plano. Keisdavau patiekalus ar jų sudėti pagal savo nuožiūrą (pvz. nemėgstu avokadų ar baklažanų, tad jų ir atsisakiau). Tačiau po 4 savaičių rezultatai tikrai geresni, negu tikėjausi! Svoris - minus 5kg per mėnesį, bet man buvo aktualus ne tiek svoris, kiek apimtys. Klubai - minus 5cm, liemuo - minus 4cm, šlaunis sumažėjo gerais 6-7 cm. Deja, per šį mėnesį sportuoti nepavyko, bet ir be sporto esu LABAI patenkinta rezultatais. Pradedu tilpti į rūbus, kurie jau man spausdavo... Namiškiai barsto komplimentus, draugai irgi pastebėjo pasikeitimus - o juk man jie atrodo tokie nežymūs. Jūsų sudarytas mitybos planas puikiai nukreipė tinkama linkme (ko iš maisto produktų atsisakyti, ko vartoti daugiau). Energijos visuomet užtekdavo, po vakarienės iki miego neatsirasdavo alkio jausmas. Planuoju ir toliau maitintis pagal mitybos planą, kadangi norisi dar geresnių rezultatų. Šylant orams manau bus tikrai gerų galimybių ir pasportuoti (net jeigu ne pagal fitneso programą, tai bent daugiau laiko skirti vaikščiojimams). Tikrai labai džiaugiuosi, jog atradau Jus.

 • #46

  Jurgita (Friday, 23 March 2018 17:12)

  Pasibaige ir mano 4-oji savaite :). Didziaja dalimi plano laikiausi,pakeisdavau tik kai kuriuos patiekalus kitais,nes ne viskas buvo skanu.Apsiejau be uzkandziu ir vaisiu visas 4 savaites.Isskyrus antra savaite pora bananu kai galva eme labai skaudeti ir viena karta isbandziau aviziniu sausainuku recepta.Pradejau sportuoti ir nuo 2 kartu intensyviu treniruociu perejau i 4-5 kartus per savaite.Kunas darosi stangresnis ir linijos dailesnes.Per visa ta laika netekau 3.5kg ir susilaukiau komplimentu �. Tikrai neketinu sustoti ir maitintis toliau sveikai bei sportuoti.Nuotaika puiki,sveikata irgi, o motyvacija nedingusi.Aciu jums �

 • #45

  Giedre (Friday, 23 March 2018 17:08)

  Sveiki, visų pirma noriu padėkoti už mitybos planą, kurio dėka ir pasiekiau savo rezultatų :) Iš pradžių nebuvo lengva, nes mityba keitėsi kardinaliai, bet su kiekviena diena darėsi vis lengviau ir paprasčiau. Visiškai nepasigendu duonos,batono, bandelių ir bulvių atrodo natūraliai jų net nebereikia, o vaisių ir saldumynų norėjosi tad kartais pasilepindavau vienu kitu kasneliu. Per keturias savaites atsikračiau -4,200kg tikrai esu patenkinta ir prisipažinsiu visu 100% plano nevisada laikiausi manau rezultatas butų dar geresnis jei būčiau save labiau ribojusi, bet noriu jaustis gerai todėl valgydavau ta ko norėjosi.Šiai dienai jaučiuosi puikiai, mažėja noras užkandžiauti, daržoviu valgau žymiai daugiau nei buvau įpratusi, o tai manau tikrai naudinga tiek grožiui,tiek sveikatai. Toliau stengiuosi sveikai maitintis ir iš esmės keisti,formuoti mitybos įpročius ir sieksiu dar geresnių rezultatu dėkoju jums už sėkmingą pradžią tolimesniems mano pasiekimams :)

 • #44

  Ingrida (Friday, 23 March 2018 17:05)

  Šiandien paskutinė mano plano DIENELE.Rezultatas _4kg....be mankstu.Tai lyg startas .. pasiruošimas judeti toliau..Tai jau 4_tas išbandytas mano mitybos planas.Juo esu labai patenkinta.Jis man tiko ir patiko.Pati didžiausia bėda,kad šiuo metu labai neskanios daržovės...o jų reikia daug.Laukiu,nesulaukiu savo daržo gėrybių.Is visų bandytų planų ..patiko tai,kad bet kada gali gauti atsakymus iš Modestas...ji neskubant,išsamiai,kantriai paaiškina.Moteris dirba savo darbą iš pasaukimo ne dėl kiekybės..o dėl kokybės.Visada svajoju lieknėti sočiai,be kančių ir didelių pastangų.Mankstu nedariau,nes krenta ir taip svoris ir žinojau,kad prie rekomendacijų grysiu ir grysiu...ESU PATENKINTA....

 • #43

  Galina (Friday, 23 March 2018 17:01)

  Sveikos gražėjančios gražuolės. Noriu pasidalinti savo 4 savaičių iššūkių :) Mano rezultatas -3 kg per 4 savaites. Mano tikslas nepasiektas, bet ne dėl to, kad šis metodas neveikia, o dėl to, kad švenčiau kovo 8 d. :D Be to, paskutines 2 savaites nesportavau. Prieš šitą iššūkį laikiausi baltyminio režimo iš kiaušinių, varškės ir vištienos pagrinde, laikiausi apie 1 metus, rezultatas -10 kg. per metus, tačiau į krūtinėlę žiūrėti negaliu, be to svoris buvo sustojęs, todėl nusprendžiau išbandyti kitą režimą, Modestos :) Ir žinote ką? mėsos visai nesinorėjo ir nesinori, visur vietoj mėsos valgiau kitus daržovių patiekalus. Susitvarkė virškinimas, nes prieš tai kankinausi, gėriau visokias arbatas, skatinančias virškinimą ir pan., dabar liuks ;) Taip pat oda tapo kitokia, negaliu pasakyti, kad dingo raukšlės ar, kad įvyko stebuklas ir pajaunėjau 10 metų, bet oda pašviesėjo ir taip nesausėja, nešerpetoja. Kankinuosi dėl alergijos, dėl niežėjimo ir bėrimo ant rankų, dabar gėriau :) Dėl energijos negaliu pasakyti, kad yra jos antplūdis, turiu žemą spaudimą, man visada silpnoka, tai kai neužkandžiavau, buvo išvis silpna, tai nusprendžiau vis dėl to tarp pietų ir vakarienės ką nors užkast ir tai buvo kefyras ir riešutai arba džiovintos spanguolės. Laikausi mitybos plano iš naujo ir lauksiu Modestos rekomentacijų ką daryti toliau, nes reikia dar 5 kg. numest. Visom merginom noriu palinkėti kantrybės ir nemesti plano jeigu rezultatas nenudžiugino, o pagalvot, ką darėm ne taip ir nekartoti tų pačių klaidų, nors taip sunku ;) bet laikui bėgant ir gražėjant priprasim ;)

 • #42

  Laura (Monday, 19 March 2018 19:23)

  Baigiau 4 sav.planą. Rezultatas - 4.7 kg. Labai juo džiaugiuosi. Keisčiausia buvo tai, kad nenukrypau į šonus. Mano svoris užaugo, nes vakarais grįždavau alkana, padarydavau valgyti sau ir vaikams. O galutinis rezultatas buvo tas, kad šaldytuvas vistiek neužsidarydavo, nors ir pavalgydavau vakarienę. Visas šias 4 savaites nekilo noras valgyti po vakarienės, nors grįždavau praalkusi, bet kažkokiu stebuklingu būdu šaldytuvas liko uždarytas :D. Sportas pagal ATLANTA programą buvo įtrauktas tris savaites, darydavau pratimus rytais. Vakarais niekaip nesugebėdavau prisiversti. Bet tikiuosi palaipsniui vakarinį laiką užimti sportu ar bent minimaliais pratimais, kurie padės kūno linijas įstatyti į vėžes :). Labai noriu pasiekti didesnį rezultatą. Noriu dėl savęs, dėl sveikatos, tad maistą gaminsiu pagal duotus receptus. Labai tikiuosi, kad pavyks išlaikyti svorį ir jei nuklysčiau vieną kita dieną į šoną, sugebėsiu vėl grįžti į doros kelią :) Nuotaika puiki. Pradėjusi laikytis 4 savaičių plano jaučiau azartą gamindama, laukdama vis naujo patiekalo skonio, viską valgiau su malonumu ir pasitenkinimu, ko anksčiau nebūdavo. Nepatiko - keletas patiekalų, kuriuose buvo tokių produktų, kurių neradau pirkti parduotuvėse, o siųstis labai brangu, todėl tų produktų tiesiog nedėdavau. Labai patinka daržovės ir jų patiekalai... Laukiu vasaros, kai visos daržovės bus tiesiog iš mano pačios daržo :D. O bendrame rezultate esu labai patenkinta, labai laiminga ir tas azartas, kai krenta kilogramai labai motyvuoja :D Išmokau neužkandžiauti ( nežinau kaip bus toliau, galbūt tie įpročiai išliks), gerti vandens kai kyla noras ką nors negero suvalgyti. Vis dar neišmokau ir negaliu priversti savęs normaliai sportuoti, bet gal po truputi įstatysiu save į tas vėžes :). Komplimentų dar laukiu. Laukiu kol grįš vyras ir pamatys ar matys pokyčius. Ant savęs pastebiu sumažėjusį pilvą ir mažesnius svarstyklių skaičiukus, tad motyvacijos turiu, laikausi toliau, o ateitis parodys kaip seksis :) Taip pat, labai džiaugiuosi tuo, kad atsilaikiau nuo saldumynų ir visų miltinių patiekalų, kas labiausiai mano mėgstama, net tie patys makaronai ir picos ( namie gaminti). Ypatingai nuo pyragų, tortų ir pan. tai mano hobis, mano vaikai kiekvieną savaitgalį prašo iškepti skanumynų, tad iškepu, o pati neparagavau :) Dėl to labai, labai apsidžiaugiau :) Kolkas pati sau iškėliau tikslą iki velykų jokių desertų, netgi neužkandžiauti Modestos pasiūlytais, o per velykas pagaminsiu skanumynų, žinoma pagal Modestą :)

 • #41

  Lijana (Saturday, 17 March 2018 21:46)

  Su dideliais nukrypimais, -2 kg. Labai skanus ir lengvai pagaminami patiekalai,lengvumas visą kame.

 • #40

  Ramute (Friday, 16 March 2018 20:01)

  Labai džiaugiuosi šia programa – patiekalai paprasti, greit pagaminami, labai skanūs ir sotūs. Visiškai nesinorėjo nei saldumynų, nei bulkučių, nei didinti porcijų.
  Visas kiekvienos savaitės šešias dienas gaminau ir valgiau tik tai, kas buvo programoje. Septintą dieną leisdavau sau ir šokolado gabaliuką, ir vyno taurę.
  Valgiau pusryčius, pietus ir vakarienę, užkandžių atsisakiau.
  Negalėčiau sakyti, kad buvo patiekalų, kurie man nepatiko – gal tiesiog pavyko iš rekomenduojamų pasirinkti būtent tuos, kurie man labai tiko. Na, o išskirti galėčiau įvairias salotas, karštus patiekalus. Beveik visus produktus, iš kurių gaminami programoje esantys patiekalai, naudojau ir iki šiol, tačiau daugumoje receptų nurodyti produktų deriniai, man buvo netikėtai skanus atradimas. Beje, pamėgau avižinę košę (iki šiol košių visiškai nevalgiau) ir atradau humusą.
  Per visą laikotarpį praradau apie 6 kg, o kur dar lengvumo jausmas, laisvėjantys rūbai ir superinė savijauta!
  Prisipažinsiu, kad laikiausi programos su vienos savaitės pertrauka (buvau komandiruotėje ir nebuvo sąlygų maitintis pagal programą), t. y. pasilaikiau savaitę, paskui 5 dienas nesilaikiau ir vėl tęsiau nuo antros savaitės iki šiandien. Įdomiausia, kad po nesilaikymo savaitės svoris nepadidėjo – išliko toks pat, kaip ir pabaigus pirmą programos savaitę.
  Supratau, kad galiu lengvai ir skaniai lieknėti – ačiū jums labai!

 • #39

  Ineta (Thursday, 15 March 2018 21:33)

  Jusu receptais ir planu tikrai negaliu skustis, tikrai labai patinka ir naudoju receptus kasdienai.

 • #38

  Alina (Wednesday, 14 March 2018 16:29)

  Sveiki Modesta ir Vadimai, visu pirma tariu Jums dideli AČIŪ! � Kreiptis i jus buvo vienas is geriausiu mano sprendimu :) Esu labai laiminga, nes valgau sočiai ir sveikai o kilogramai krenta, per menesi -5kg ir apimtys sumažejo apie 3-4 cm ( nors tikrai buvo nemažai nuklydimu nuo
  plano ) � Tiesa pasakius nera dar labai matomi šitie pokyčiai, bet savijauta išties labai puiki, dingo sunkumo jausmas, net sakyčiau veido oda pagražėjo� Beja šitie pokyčiai tik mitybos plano deka, sportui kolkas taip ir neatsirado laiko, bet tikiuosi tai pakeist greitu laiku :)
  Tikrai ketinu ir toliau laikytis šitokios mitybos, todel laukiu tolimesniu jusu nurodymu ir rekomendaciju �

 • #37

  Virginija (Sunday, 11 March 2018 19:38)

  Pirmosios savaitės dienos buvo gan sunku, nes reikėjo atsisakyti duonos, cukraus, kavos ir visokių padažu �Žinoma pirma savaitę geriau kava be cukraus, bet sekančiom savaitėm pastebėjau, kad man net kavos ir nereikia, duonos nuo pirmos savaitės iš karto atsisakiau ir visgi įmanoma be duonos viska valgyti. Mitybos planas man patiko, žinoma buvo kai kurie patiekalai man nelabai, nes niekad jų gyvenime nebuvau valgius ir kai kurių ingridientų nemėgstu, bet pakeistadavau kitų patiekalų iš receptų bazės. Kas neįtikėtina tai, kad nebuvau varškės mėgėja, bet ją dabar pamylau, ir kartais neįsivaizduoju pusryčių be varškės � Savijauta nuostabi, nors pavyko tik truputi svorio numesti gal tas rezultatas nėra labai didelis, bet per tas 4 savaitės - 4kg, buvo ir nukrypimų, bet pradžią yra ir tai svarbiausia. Tačiau jaučiuosi žvali ypač rytais, geriau ir miegu, ir į darba keliauju su pilna energija�Aplinkiniai pastebėjo, kad visgi numečiau truputėlį svorio, ir artimieji labai palaikė . �Tolimesni planai ir toliau maitintis sveikiau ir pagaliau užsiimti sportu. � Didelis ačiū Jums. ��

 • #36

  Salomėja (Friday, 09 March 2018 21:37)

  Sveiki Modesta ir Vadimai. Labai Jums ačiū už puikų planą. Labai patiko patiekalai. Aišku, aš atsirinkau ko negaliu valgyti, bet dauguma patiekalų, produktų man pritiko ir patiko. Kadangi esu daug kam alergiška, tai teko nemažai maisto produktų atsisakyti, o tas atsisakymas išėjo tik į naudą. Pirmą savaitę buvo sunkoka išjudinti viena kilogramą, šiek tiek buvo nukrypimų, bet kai pagalvodavau, kad po to bus blogai, tai daugiau nesistengiau nuklysti. Net užkandžių neprireikdavo. Ir sportavau kiekvieną vakarą. Bet jei užeidavo noras, bent šokolado juodo, tai sugalvojau tokį metodą, kad nereiktų jo (šokolado) valgyti, tai pasiimdavau knygą slaptomanės dienoraštis, o ten yra spalvinimo puslapių, tai pasiimdavau rudą arba juodą spalvą ir įsivaizduodavau, kad valgau šokoladą, taip numalšindavau norą jį valgyti. Kai svoris pradėjo kristi daugumą pastebėjo, pastebėjau ir pati , kad įlendu į norimus rūbus, o kai kurie tapo per dideli. Nuo 63,5 iki 60 kg = 3,5 esu šiek tiek patenkinta, bet dar tikslo nepasiekiau, ir toliau kopsiu aukštyn. Savijauta puiki, nuotaika taip pat puiki, pilvas sumažėjo, jaučiuosi lengva kaip plunksnelė. Ir visa tai dėkoju Jums Modesta. Ir linkiu visoms didelės sėkmės!Salomėja

 • #35

  Lina (Monday, 05 March 2018 18:24)

  Sveika,Modesta!�Na štai ir aš baigiau 4sav.savo mitybos planą!Laikas pralėkė labai greitai!Ir ką gi -pamačiau - 5kg.�Valio!!!Nesikankinant!Labiausiai patiko,kad kiekvieną dieną valgiau skirtingus patiekalus,kurie,beja,buvo legvai paruošiami ir sotūs,mėgavausi vis kitokiu nuostabiu skoniu!☺Išmokau nuraminti savo vidinį balselį�,kad valgant tiek daug ir sočiai,neskaičiuojant porcijų ir kalorijų,svoris neaugs.Per tas 4sav.tapau energingesnė,žvalesnė,linksmesnė.Nustojo kamuoti skrandžio skausmai,dingo dalis nuovargio ir sunkumo jausmas,lengviau sekėsi sportuoti�.Bet labiausiai džiaugiuosi,kad Jūsų sudaryto mitybos plano dėka,supratau kaip išlaikyti jau numestą svorį☺.To labiausiai ir norėjau!!P.S. Paskutinę savaitę turėjau nuklydimų,bet kaip rodo svarstyklės nepakenkė numestam svoriui!O labiausiai motyvuoja laikytis sveiko gyvenimo pagrindų,tai artimųjų ir draugų palaikymas ir komplimentai bei nuostabiai lengva savijauta.❤Tariu didelį AČIŪ Jums,Modesta ir Vadimai,už puikiai ir nuoširdžiai sudarytą Mitybos planą,už labai daug motyvuotos informacijos ir gražiai skanias padarytas nuotraukas�Lauksiu tolimesnių rekomendacijų☺!Linkiu gražios dienos!☺Su Meile,Lina.

 • #34

  Gintare (Thursday, 22 February 2018 18:05)

  Labai dekui,plana gavau:) nors jau buvau pradejusi su jusu receptais kuriuos radau jusu puslapyje.Ir galiu pasigirti,kad 3.5 kg netekau jau. Esu be galo laiminga ir suzaveta,nes tai padeda�

 • #33

  Dovile (Wednesday, 21 February 2018 11:36)

  Praejus 4 savaitem, "pameciau" 6.5kg(kazkas nerealaus, nes neteko badauti, atvirksciai - buvau visad soti), jauciuosi puikiai!!! dingo nuovargis!!! labiausiai dziaugiuosi, kad per toki trumpa laika ismokau nebeuzkandziauti ( kas maniau man neimanoma misija!!!) . Receptai tikrai be galo paprasti, sotus ir laaabai skanus, valgo net mano mazylis. Sieksiu tikslo toliau! Sakau DIDELI ACIU :*

 • #32

  Agne (Monday, 12 February 2018 11:45)

  Labukas!!!!!!!
  Yeah!
  Jau iš viso su VIP PLANU -7Kg !!!!!!! O bendrai nuo Sausio 14 suskaičiavau beveik -12Kg!!!!!!
  Labai džiaugiuosi��

 • #31

  Erika (Monday, 12 February 2018 09:51)

  Kaip čia neišsiplėsti �... Turbūt reikia plano jau ir mano mintims �...
  Tad: 1. Labai esu laiminga, kad suradau Tave ir patikėjau Tavo nuoširdumu... ir viskuo kuo Jūs dalinatės�...
  2. Jaučiuosi lengvesnė, energingesnė, švyčiu vėl �...
  3. Nuoširdžiausias ačiū Jums ���...
  4. Laikydamasi 80% mitybos plano, per 4 savaites palengvėjau 5 kg �... ir tai vyko skaniai...
  5. Atradau daug naujų skonių, išmokau planuoti dienos valgius, vėl galiu žiūrėti į save veidrodyje�...
  6. KAS TOLIAU ?... Iki tikrosios aš dar reikėtų atsisveikinti su 2-3 kg �.

 • #30

  Salomeja (Monday, 12 February 2018 09:46)

  Sveiki,rasiau per fasebuka, nezinau ar gavote, Pranesu,kad gavau ir
  sekmingai pradejau laikytis jusu nurodymu. Labai patinka visi
  receptai, o ir nesunku laikytis, net pagundos nekyla nusizengti.
  Kazkaip per tas 28 dienas ypratau, ir visai gerai jauciuosi, kai
  nevartoju nereikalingu produktu. Tuo labiau, kai zinau, kad kai kurie
  pusgaminiai, produktai man sukeldavo alergija, o kai ju nevartoju
  jauciuosi puikiai. Labai dziaugiuosi,atradusi jusu puslapy ir jus su
  tokiais skaniais receptais. Parasysiu vis , kaip sekasi. Gero vakaro.
  Salomeja

 • #29

  Dovile (Saturday, 10 February 2018 22:13)

  Labas vakaras. Katik gavau jūsų planą. Ačiū, viskas puiku. Laaaaabai daug receptu, net nesitikėjau:) parašysiu jei kils klausimu,bet manau nekils, nes peržvelgiau greitai receptus tai labai lengvai gaminami. Jūsu planas jau trečias, tai tikiuosi trečias kartas nemeluos:). Dar karteli dekoju,gero vakaro.

 • #28

  Kristina (Thursday, 08 February 2018)

  Visų pirmą noriu labai padėkoti už puikius jūsų receptus, nes jie tikrai lengvai pagaminami ir skanūs. Per keturias savaite jaučiausi pilna energijos, svoris nuo beveik 104 kg nukrito iki nepilnų 96 kg t.y. viso 8 kg. Vizualiai sumažėjo apimtys. Per šį mėnesį tikrai nesinorėjo saldumynų ir miltinių kepinių, kam tikrai turėjau silpnybę ir potraukį. Išmokau planuoti mitybos dienotvarkę, maisto produktų pirkinius bei maisto proporcijas lėkštėje. Po keturių savaičių ir toliau laikausi mitybos režimo pagal jūsų receptų bazę bei labai laukiu naujų puikių receptų :)

 • #27

  Gintare (Wednesday, 07 February 2018 11:38)

  Sveika , Modesta, taigi prisiruošiau ( nu taigi tikrai ruošiausi nuo pat lapkričio) laikytis Jūsų sudaryto mitybos plano, o gal reikėtų sakyti rekomendacijų. Prabėgo 4 savaitės žaibiškai, ar buvo nuklydimų? taip! Ar yra pasikeitimų pažvelgus į veidrodį? Žinoma, kad yra. Labai džiaugiuosi atradusi Jus. Nesijaučiu suvaržyta, bet kada ir bet kur galiu pasigaminti tai ko noriu , o svarbiausia labai skanu ir koks lengvumo jausmas kasdien, kiek energijos atsirado! Atsiradus lengvumui, pamažu prisijaukinu ir sportą, kol kas pagal galimybes namuose, bet netrukus jau keliausiu ir į salę. Geriausia dalis yra ta, kad patiekalai tokie, kuriuos kartu mėgsta valgyti ir mažylis taip, kad net ausys linksta!Sumoje neliko 6.7 kg, bet koks geras jausmas apėmė, kai parduotuvėje reikėjo dydžiu mažesnių rūbų, o kur dar vyro komplimentai ir palaikymas. Tai tik ilgo kelio pradžia ir su nekantrumu laukiu kas bus toliau!! Esu Jums labai dėkinga Modesta ir Vadimai!