Pervežimas

Kaip atvykti į vilą iš Lisabonos?

Atvykus į Portugalijos sostinę Lisaboną Jums reikės važiuoti autobusu į Lagos miestą. Lagoso mieste mes Jus pasitiksime  ir kartu važiuosime į kurortą. Pervežimai iš Lagoso į mūsų vilas vyksta nuo 10:00 iki 22:00val.


 

Jei planuojate papildomai aplankyti Lisaboną, čia nuoroda į jaukius nakvynės namus. Ši vieta arti centrinės miesto gatvės: www.mylisbonhome.comAutobusas važiuoja į Lagos virš 4 valandų ir kainuoja 25 eurų (ši kaina neįskaičiuota į kelionės kainą) į vieną pusę. Čia galite pamatyti autobuso tvarkaraštį: www.eva-bus.com arba www.rede-expressos.pt.


Arba, jei atvykstate su draugų kompanija, mes galime Jums užsakyti mikroautobusą iš Lisabonos oro uosto iki mūsų vilos. Kelionės kaina nuo 20 eurų (priklausomai koks žmonių skaičius). Jei renkatės šį variantą, parašykite iš anksto!Kaip nuvykti į autobusų stotį Lisabonoje?

Nuo Lisabonos oro uosto turite patekti į autobusų stotį "Sete rios" taksi arba metro. Jei metro, tada išeikite iš oro uosto ir eikite į metro (jis yra šalia oro uosto). Paskui tiesiąja linija iki galutinės metro stoties - S.Sebastiao. Padarykite persėdimą ir keliaukite du sustojimus iki metro stoties Jardim Zoologico.


Išeikite iš metro ir raskite autobusų stotį.

Tai didelė autobusų stotis. Iš čia vyksta kompanijos autobusai Eva Bus ir Rede Expressos , kurie keliauja po visą Portugaliją.

Prie kasos pasirinkite išvykimo laiką ir nusipirkite bilietą į Lagos (Lagos) miestą.  Sėskite į savo autobusą. Kelionės organizatoriams parašykite sms žinutę savo atvykimo laiką į Lagos. Mes Jūsų lauksime autobusų stotyje Lagos ir nuvešime į vilą.

Autobusas paprastai turi Wi-Fi ir arbatos.

Rede Expressos


Kaip atvykti iš Faro?

Jei pasirinkote skrydį į Faro (Portugalija), yra du būdai atvykti į mūsų vilą: per 1,5val. keliauti su taksi (80 € vienam automobiliui), arba 2-2,5val. keliauti traukiniu (bilieto kaina apie 8 €). Norėdami tai padaryti, Jums reikia nusigauti iš oro uosto į Faro  traukinių / geležinkelio stotį, kur nusipirkite traukinio bilietą iki miesto Lagos. Apibendrinant, autobusas iš oros uosto į traukinių / geležinkelio stotį + traukinys iki miesto Lagos išeina apie 16 €. Kelionės organizatoriams parašykite sms žinutę savo atvykimo laiką į Lagos. Mes Jūsų lauksime autobusų stotyje (ji randasi šalia traukinių / geležinkelio stoties) ir nuvešime į vilą. 

Traukinių tvarkaraštis iš Faro į Lagos.

Išvykimai: 07h11, 09h02, 10h23, 12h22, 16h19, 17h15, 19h38, 20h18.

Pasitikslinkite traukinių tvarkaraštį svetainėje: https://www.cp.pt/passageiros/en/

 

Dėl bet kokių klausimų kreipkitės į organizatorius info@a-travels.com arba Modesta Žukauskaitė


Sveiki atvykę į kelionę "Surfing + Joga Portugalijoje!"

Nuotraukoje mūsų vilų teritorija iš paukščio skrydžio!
Nuotraukoje mūsų vilų teritorija iš paukščio skrydžio!